2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

kuzum bende geciktim bu ay dün adet olmam gerekiyordu test yaptım negatif pazartesi bi daha yapcam olmadı afyona gitcem ultrasona yada kan testine çok belirtim var benimde ama test negatif

mrb kızlar ben yeni katıldım aranıza..rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaalah bende çok istiyorum anne olmayı..enfeksiyondan kurtulamadım aylardır önerisi olan var mı? gebeliğe en büyük engellerden biride enfeksiyonmuş...

amiin allah isteyen herkese nasip etsin

Ben ilaç tedavisi sonunda enfeksiyondan kurtuldum canım. umarım hepimize uğurlu gelir bu topik. bol bol dualar edelim hepimiz için.

kuzum bende geciktim bu ay dün adet olmam gerekiyordu test yaptım negatif pazartesi bi daha yapcam olmadı afyona gitcem ultrasona yada kan testine çok belirtim var benimde ama test negatif

benimde belirtilerim çok 1 haftadır özellikle ama eczaneden aldığımız testlerde 1 aydan önceki gebelik görün müyor. Ancak kan testinde görünüyor yanılmıyorum değil mi? Yanlış bilmiyorum değil mi?

merhaba kızlar bugün doktora gittim klomen 50 mg 10 tablet ilacını verdi bitince gel dedi bu ilaç neye yarıyo bu ilacı kullanıp hamile kalan varmı

bende çok ilaç kullandım 7 aylık evliyim daha ama enfeksiyon sürekli tekrarlıyor soğan kürü denedim bu ay rabbim vesile kılsın inşaallah gönlümüzdekini nasip etsin..:) tekrar doktora gidicem sanki bu defa geçti gibi :)

merhaba kızlar bugün doktora gittim klomen 50 mg 10 tablet ilacını verdi bitince gel dedi bu ilaç neye yarıyo bu ilacı kullanıp hamile kalan varmı

Klomen yumurtalık uyarıcı tedvilerde kulanılıyor canım. ve kaınların %75inde yumurtlamayı sağlıyor. ancak bunların hepsi hamilelikle sonuçlanmıyor kabiki. benim bildiğim kadarıyla %30-35 oranında hamile kalanlar oluyomuş. genelde adetin 5. günü başlatırlar ve 5gün kullandırırlar. ben 2. ayımdayım klomende. fakat işe yaramadı. Bu ay da deneyeceğim. yine olmazsa çatlatıcı iğneler var onlara başlayacağım.

Bilmem ki yalan mı söylüyolar acaba :26: hata bende ,herşeyimi ulu orta anlatıyorum güvenipte. yalan söylemek istemiyoum ama artık bende düşünmüyoruz diycem . Allah ne zaman nasip ederse artık...

yalan soylemek degıl sadece soylemıyeceksın canım,Rabbım en kısa zamanda nasıp etsın aratmasın Allah ım

canım adet gecikmesi 10 gün olunca çıkıyormuş genelde ama erken çıkanlarda var ben ilk düşüğümde 15 gün geçince yaptım çıkmıştı şimdi yapıyorum 2 gün gecikti çıkmıyor ya yok yada çıkmıyor bilmiyorum bi sürü belirtim var hayırlısı

ne gibi belirtilerin var afyonlu. benim de yarın bat. bu gün test yaptım negatif

ne gibi belirtilerin var afyonlu. benim de yarın bat. bu gün test yaptım negatif

canım dünden beri akıntım çoğaldı ,midem bulanıyor ayrıca başım çok fazla dönüyor adet günüme 4 gün kalada belim bacaklarım ve kasıklarım aynı anda çok fena ağrıdı 1 gün boyunca bunlar sende ne belirtiler var canım

yaaa inanır mısın bunlar bana komik geliyor artık kendimi avutuyor gibi hissediyorum ama bu akşamüstü hafiften bulantım vardı yediklerimdendir. çok halsizim o da yorgunluktandır diye düşünüyorum. beni düşündüren şu oldu açıkçası: 2 gün önce yani adete 3 gün kala kahvemsi bişey geldi, erken adet olacağım sandım gerisi gelmedi. ara ara kasık ağrıları oluyor bacağım ve belim ağrıyor bazen. ama öyle ara ara yoklayan adet ağrısına benzer ağrılar. akıntım da açık renk ama çok değil.

inanırım canım bende psikolojiktir diyorum testte çıkmayınca napayım dün yaptım negatif hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…