2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
inanırım canım bende psikolojiktir diyorum testte çıkmayınca napayım dün yaptım negatif hayırlısı

hayırlısı canım belki senin geç döllenmedir. gerçi çok araştırmışsındır bunları. uf artık diyecek söz bulamıyorum. nasip yaaa hayırlısı tabii... nezamandır istiyorsunuz? bizim 15 ay oldu

Son düzenleme:
kızlar selam
yaa benim adetim yeni bitti ama hala adet olmadan önceki belirtiler devam ediyo böyle olanınız oldumu hiç?neden acaba?gögüs acıması, kasık ve bel ağrısı mide bulantısı hemen hemen hepsi hala devam ediyor:44:

hormonal sebeplerden oluyor bazen.

Selam kızlar,
Adetimin 12. gününden beri ovulasyon testi yapıyorum, bugün 16. günü. Daha aynı koyulukta çift çizgiyi yakalayamadım. Her ay 15 ya da 16 sında çatır çatır çatladığını akıntıyla belli eden yumurtalarımdan bugün 16. gün oldu bir nane yok.. Kafayı yicem ya..

aleyküm selam. belki geç yumurtlama oluyordur. testlerine baktım da 16. gün koyulaşmış biraz daha. demek lh yükseliyor.
bende pko var hep koyu bu testler

doktor verdi dedi ilaç bitince gel olmazsa iğne vercem dedi inşallah iğneye gerek kalmaz iğneye iğne nasıl oluyo çok korkarım iğneden göbeğemi vuruluyo acaba

Tatlım daha önceki yazılarını hatırlıyorum hatta cevap da verecektim ama arada kaynadı gitti. Hatırladığım kadarıyla adetine daha bayağı olması lazım , geçtiğimiz günlerde de kasık ağrısından söz etmiştin, o zamanki hesaplarıma göre yumurtlama günlerindi o dönem senin. Şu anda yumurtlama günlerinin henüz bitmiş olması lazım, yani gebelik belirtilerini düşünüp hatta kan testi yaptırman için çok erken davranmışsın. Yumurtlama günlerini iyi hesaplamalısın, zaman hatası yapıyosun bence.

aleyküm selam. belki geç yumurtlama oluyordur. testlerine baktım da 16. gün koyulaşmış biraz daha. demek lh yükseliyor.
bende pko var hep koyu bu testler

Hafif bir koyulmayı ben de farkettim ama bu ay niye böyle geç oldu ki ona şaşırdım yani..

inanırım canım bende psikolojiktir diyorum testte çıkmayınca napayım dün yaptım negatif hayırlısı

Afyonlum canım 1-2 günlük gecikme gecikmeden sayılmaz daha. Akıntın hariç diğer belirtiler de psikolojiktir. Adet yaklaşınca da akıntı artışı olabilir. Göğüslerinde bir değişiklik var mı, en erken belirtiyi onlar verir. Ne olur şu test yapma işine bu kadar erken girişmeyin. 5 gün bir geciksin ondan sonra umutlanın ..Sonu çok acı oluyor çünkü.

ben kendimi tanıtayım 25 yaşındayım dok klomen verdi güzel dedi gönderdi ama endişeliyım olmucak gibi geliyo

cnm sanki 16.gün biraz koyulmuş gibi geldi bana
birkaç gn içinde daha da koyulabilir

ben kendimi tanıtayım 25 yaşındayım dok klomen verdi güzel dedi gönderdi ama endişeliyım olmucak gibi geliyo

cnm hoş geldin endişelenme güzel düşün güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…