2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

ozaman sakınce beklemek suan canım yapılcak en ıyı sey o ozaman baktın kı kesındı o koyu sekılde kanaman ozaman yaptırır emın olursun,üzme kendını sakın cok sukur bak kıst fln gıbı bı sorunun yokmus.suan gebelık beklemesemde bende muallak durumdayım ve ılk defa basıma gelıyor boyle anormal seyler ınsana buda stres yaptırıyor ne olur nedır bu duzensızlık dıye az cok anlayabılıyorum senı oyuzden canım

0.1 çıktı dğerim. Biz apartmanda full yeni geliniz. bina yeni olduğu için 2013 yaz gelinleri dolu apartmanımızda. komşularımın bikaçtanesi çocuk düşünmüyor. düşünenlerin hepsi de hamile Bir ben kalamadım. çevremde herkesi hamile görünce dahada moralım bozuluyo. biliyorum daha yeniyim ama ne kadar üzülmemeye çalışsamda olmuyo. Neyse hayırlısı diyelim o olsun

herkese merhabalarrrrrr
ben pkoluyum ve bu ay klomen +çatlatma iğnesi kullandım. 10 ocakta ıgnemı oldum. sağda 17mm solda 16.5 mm yumurtam vardı. umarım çatlamıstır kafamda deli sorularrrrrr. ilaçsız adet olamıyorum en son aralık 29 da adet oldum. 28 gunde bır adetıım gelıyor ılaclar sayesınde. bu hesaba gore yarın adet olmam lazım ama dun idrar testi yaptım negatif çıktı tabi morelim cok bozuldu. ama enteresan şekilde hiç yaşamadığım şeyleri yaşıyorum. 4 5 gun Onceden basladı adet sancısı gıbı belım kasıklarım ağrımaya. aşırı gazım var yerimde duramıyorum. goguslerım cok hassaslastı ucları acıyor dokundukca 2 gun once camasırımda acık kahverengı gıbı bır akıntı vardı. umutlanmak ıstemıyorum kendımı dınledıgım ıcın mı oluyor dıyorum ama hıc boyle seyler yasamadım ben ama dun neden testım negatıf cıktı sılıkte olsa 2. çizgi cıkması gerekmezmıydı???

bende bu gecıkmeyı ve belırtılerı ılk defa bukadar yaşıyorum. Ama yınede pek ıhtımal vermıyorum hamılelıgıme.. Sorun yok desede ınsan ilk denemede olmayınca üzülüyr ıster ıstemez. Evet canımı sıkmamaya veya kafaya takmamaya calısıyorum. Ne kadar az stres okadar cok ihtimal.. Allahın izniyle bebeğimize sağlıklı olarak kavusucaz

Biliyorum sabretmek çok zor canım ama adetinin 2-3gün geçmesini bekle bence. Herkeste çıkmıyo silikte olsa. mesela doktorum bana geçen ay demişti idrar testinde aetin geçtikten 15-20 gün sonra belli olur diye. yumurtalığım ters dönükmüş bu yüzden hamile olsam bile çıkmazmış idrarda hemen. umutlandırmak istemiyorum ama seninde böyledir belkide. zaten adt tarihin gelmiş az daha sık dişini. İnşallah Allahım tez zamanda nasip eder.

ıns hamılesındır,herkeste hemen cıkmıyor bıldıgım kadarı ıle 2. cızgı genelde adetten bıkacgun sonra kesın sonuc verıyor sanırım ,hayırlısı ıle ıns hamılesındır

üzme kendını canım senınde olacak hayırlısı ıle,hem soyle dusun suan dusunmuyoruz dıyenlerın ne malum dusunmedıgı belkı onalrda dusunuyordur kı artık etrafımda cok dudyuyorum bız dusunmuyoruz dıyen hamıle kalıncada aslında ıstıyorduk sukadar ay denedık dıye anlatan , sende dusunmuyoruz sımdı de kafanada takma hıc bıse

evet sabretmek cok zorrrr gunler park ettı sankı gecmıyorrrrr bır turlu amin canım hepimizee...

Bilmem ki yalan mı söylüyolar acaba :26: hata bende ,herşeyimi ulu orta anlatıyorum güvenipte. yalan söylemek istemiyoum ama artık bende düşünmüyoruz diycem . Allah ne zaman nasip ederse artık...

hadi kızlaaar okuyup geçmeyin sizlerde katılın

Merhaba arkadaşım,

ben de 31 yaşındayım ve ben de evliliğimin 5 ayındayım :) Bu yıl Rabbim nasip ederse Mart gibi hamile kalmak istiyorum. Henüz denemedik çünkü bir ilaç kullanıyorum ve doktorum şu anda azaltıyor ilacı. Mart gibi kesecek inşallah. Umarım bir terslik çıkmaz.. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı, nurtopu gibi evlatlar versin..

kıızzz bir hafta nasıl bekleyecen, biz bile çatlarız meraktan:))) inşallah hamilesindir kuzum ya

kuzum 1 test yaptım adet günümde fakat negatif çıktı bakalım hala olmadım pazartesi yaparım bi daha Allah hakkımızda hayır olanı versin amiiin ama başım çok dönüyor midem bulanıyor ve akıntım çoğaldı belkide psikolojıktır ne bileyim

amiiin kuzum hayırlısı olsun inşaAllah ama bence hemen denemeler başla bebek hemen olmuyor malesef evdeki hesap çarşıya uymuyor

bahsettiğiniz değerlerim düşük hangi değer bende de ağrı çok test yaptım ama negatif çıktı

Şu anda ilaç kullanıyorum. Ya olursa ve bebek olumsuz etkilenirse Çok korkuyorumm. Panik bozukluk rahatsızlığım var şu anda doktor ilacımı kesme aşamasında

amiiin kuzum hayırlısı olsun inşaAllah ama bence hemen denemeler başla bebek hemen olmuyor malesef evdeki hesap çarşıya uymuyor

Kızlar çalısmalara devam ard arda hamıle kalıyormusuz :) Rabbim cümlemıze sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inş. Stresı azaltmaya calısalım. Bu arada kızlar ınternetım bıtebılır 1 hafta kadar burda olmayabılırım. Cevap gelmezse anlarsınız

Şu anda ilaç kullanıyorum. Ya olursa ve bebek olumsuz etkilenirse Çok korkuyorumm. Panik bozukluk rahatsızlığım var şu anda doktor ilacımı kesme aşamasında

hee tamam o zaman canım haklısın biraz daha bekle o halde sağlıklı bi bebek olsun geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…