2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
hiç bilgisi olan yok mu acaba bu konuda arkadaşlar hamilemiyim bu durumu yaşayan oldumu hiç

Canım çok fazla bir bilgim yok ama gebelik belirtileri adet geçtikten sonra başlar diye duymuştum ben yani 2 haftada hemen nüksetmez yada bu kadar belli olmaz diye düşünüyorum :26:

merhaba arkadaşlar bir iki haftadır bana garip şeyler oluyor yaa bulantı iştah fazlalığı ayrıca 1 ayı geçti adetim sadece 2 gün kahverengi bişey geldi ne olabilir yaa

tatlım en doğrusu gidip test yaptırman.. yada tatmin olacaksan evde kendin yap, madem adetin de geçti..

Cok tesekkur ederım cnm.Rabbım hepımıze versinnn.. İnşllh en kısa zamanda burdan hamıle haberını alırız :) Allahın izni ile ..

kuzum hastane yakın olsaydı kan verırdın sızın orda sağlık ocakları yapmıyor mu?kan testi ne yaptın en son sabah girmişsin güneşim nereye kayboldun ben de şuan vakıt bulabıldım yazmaya yogundum bugun

Kızlar doktora gıttım Allaha şükür kist olmadıgını söyledı. Gecıkmesının sebebını sordum belırtılerı ve lekelenmelerı anlattım ,keseyi görmedi ama kan testı ıstedı ondan sonra tamolarak söylerım dedı gecıkme sebebını. Herhangı bırılacta sımdıgerekmez dedı yanı calısmalara devam :) Kızlar sızce üstüne görmüş olabılırmıyım?

Kan testını yaptırmadın mı?

Hayır canm bugün yaptırmadım

keske bugun gıtmısken dr yaptırsaydın canım ,kan testı kesın sonuc verır cunku regl gecıkmeden once bıle kan testı yapılsa varsa gebelık cıkarmıs cunku sende suphede kalmazdın,sevıncım kıst fln hıc bı sorun cıkmadıgına

Bu sabah doktorumu aradım kasık ağrılarımı anlattım. kan testi yaptır duruma göre muayeneye gel dedi. eğer hamileysem hamilelikten kaynaklanan bi ağrıymış.değilsemd bu kadar ağrıması normal değilmiş. Az önce geldim eve Negatif çıktı değerlerim düşük. Pazarteside doktora gideceğim. iltihabımda kalmamıştı kistimde. tekrar mı oldu anlamadım.yumurtlama dönemindede değilim aet olmamada çok var daha Anlayacağınız moral sıfır şuan.

bıraz ısımız var dıye yaptıramadım bugün. Ama koyu bırsekılde akıntım gelmeye basladı kahverengı. Regl oldum gıbı gelıyor.. Karnımda şişlikte yok kasık agrılarım var bıraz arada. Doktorlar ılgısız oldugu ıcın hep ben sorup konusuyorum ama kasık agrısı demeyı bıle unuttum belırtım var dedım. Şükür kist yok dedı.. Test yaptırmayı düşünmüyorum şuan aslında regl oldum gıbı gelıyor. Bılmıyorum canım gercekten okadar agrının sebebı neydı bılmıyorum. Ama testte cıkmamıstı kan testındede kollarım delık delık ıstemıyorum.ıcımden bır ses hamıle degılsn suan dıyor bu yüzden..

adetın gecıkmemısmıydı? bozma hemen moralını belkıde ayaklarını usutmussundur bellı olmaz oda hafıfe alınacak agrı degıl ayaktan usutunce ıns yoktur baska bıse canım uzme hemen kendını , degerın kac cıktı dusuk cıktı demıssın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…