2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Canım Allah razı olsun valla çimdikleyin beni :)))) Tamam iyiyim sabah baya bi kötüydüm ama artık düşünmemeye çalışıcam elimde değil damarlarım kıpır kıpır ama direnicem.. Hep olumlu düşünceler yollicam kainata...

Selam kızlar.
Bende 2012 mayıs ayında evlendim ve temmuz ayından beri korunmuyoruz ancak hala tık yok çünkü bende pko var ve bu ay adet olmadım ve dün gittiğim dr progesteron fitil verdi çok canım sıkkın

Canım Allah razı olsun valla çimdikleyin beni :)))) Tamam iyiyim sabah baya bi kötüydüm ama artık düşünmemeye çalışıcam elimde değil damarlarım kıpır kıpır ama direnicem.. Hep olumlu düşünceler yollicam kainata...[/QUOTE]

Allah sendende razı olsun pericim,olumlu dusun canım insan olumlu dusununce hep hayatının degıstırıgını farkettım ben bakıs acısı degısıo ınsanın sen hep olumlu dusun karamsarlıga kapılma suphecılıgı bıraz bı kenara akısına bırak kendını bıraz daha sabır onumuzdekı ay baska dusuncelerın olacak bak ne guzel benım daha cok zamanım var ya :'( ki once regl durumum duzene gırse bı bu dk hapımı benı boyle yaptı anlamadım kı gecen ay kananmam bıtmıodu bu ayda gelmıo tarlusalda ıctım 7 gun oldu bende tık yok korkuyorum bende bundan sonra duzensız mı oalcak hep dıye :S

Bu ıyı bıse canım demekkı cabuk hamıle kalabılıyorsun

ben gelıp cımdıklıcem yoksa ,yapman gerekenı yaptın canım yorma kendını daha hadı yenı sayfa ac ve unut tahlıllerı testte o cıkmıs bu cıkmıs dıye cok sukur bıseyın yok demır depolarını dolduracak seyler yıyılıp ıcılecek ve bebek yapılacakkk arkadasım

Vücudun demir ihtiyacının artması durumları genel olarak bayanlarda gebelik ve emzirme dönemlerinde artar. Çocuklarda ise büyüme ve gelişme dönemlerinde artmaktadır. Diyet yapan kişiler, zayıflama listelerine yeterince demir ihtiyacını karşılayacak besinler koymazlar.
Demir eksikliği kürü tarifi ;

Yaklaşık olarak 250 gram kerevizin kabuklarını soyalım ve taze ıspanaklarımızı, güvendiğimiz manavlardan temin edelim. Bir litre klorsuz suyumuzun içerisine kabuklarını soymuş olduğumuz kerevizlerimizi, ince, ince doğradıktan sonra atalım. Haşlama işleminden sonra içerisine ıspanaklarımızı da ilave ederek, 3 dakika daha kaynatalım. Ispanaklarımız ve kerevizlerimiz güzelce haşlandıktan sonra, suyunu süzerek, bir cam kavanoza koyarak, saklayalım. Demir eksikliği için bitkisel formülümüzü, hazırlamış olduk.

Bu kürü ne zamanlar içmeliyim ?

Sabahları ve akşamları yemeklerden yaklaşık olarak 1 saat kadar önce, günde 2 kez olmak kaydı ile bir su bardağı içmelisiniz. Kürün tedavisi süresi yaklaşık olarak 21 gündür. 21 gün aralıksız devam ettikten sonra 21 gün ara vererek, tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kereviz ve ıspanak gibi besinlerden faydalanarak oluşturmuş olduğumuz, bitkisel formülümüzü, demir eksikliği tedavisinde kullanabilirsiniz.

:*

bende aynı seyı hıssedıyorum canım bugun yarın hamış haberleri alıcaz kalacak kalacak bu topıkte herkes hamıle kalacakkk goreceksınız [/QUOTE]

Canım Allah razı olsun valla çimdikleyin beni :)))) Tamam iyiyim sabah baya bi kötüydüm ama artık düşünmemeye çalışıcam elimde değil damarlarım kıpır kıpır ama direnicem.. Hep olumlu düşünceler yollicam kainata...[/QUOTE]

tamam balım haber veririm

Selam kızlar.
Bende 2012 mayıs ayında evlendim ve temmuz ayından beri korunmuyoruz ancak hala tık yok çünkü bende pko var ve bu ay adet olmadım ve dün gittiğim dr progesteron fitil verdi çok canım sıkkın

hoşgeldin canım pkolu olpta anne olan çok kadın var düzelecek üzülme Allah büyük

Canım inşallah kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim ona göre derman versin hamiş olalım da o zaman mide bulantılarımızı konuşalım o günleri de göreceğiz inşallah hep duacı olalım birbirimize...

Canım benim bebeğimin kalp atışları hiç olmadı.. 4 mm kadar büyüdü sonra durdu.. 9 haftalıkken bile gittim hala 6 haftalık boyundaydı ve kalp atışı yoktu o yüzden kürtaj oldum.. Gelişmedi demekki..

Anladım cnm benım bos gebelktı bebek hiç olmadı patalıjıde sorun cıkmayınca bıraktım korunmayı benım o ay gec dollenme olmud tam 1 ay gecıktı adetım oyle cıktı gebelik adet olacagım zamsn dollenme olmus sanırım o yuzden sımdıde korkuyorum gebelik yoksa adetım gelsın ıstyrum

Sıkma canını kuzummm gebesindir inşallahh.. Rabbim o duyguyu bana da tekrar nasip etsin inşallah sağlıkla olsun bu sfer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…