2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canıııım benim bende hep senin yanındayım yirim seni :125:

ehee eheee sağol kuzum :KK17: sende öylesin :KK34:

Dostluk: hiç haber almasan da, hiç görmesen de,
senden uzakta ne yaptığını bilmesen de,
adını duyduğunda içine sevginin hücum ettiğini fark edip
“bu insanı seviyorum” dediğin andır...!
bunu ŞUAN İKİ KİŞİYE YAZDIM IKIIDE OKUYORLAR YAZMAK İÇİN PAYLAŞMADIM YÜREKTEN BU SÖZLER BENDEN SİZE GİTSİN...

çok tatlısın kuzzuuuuum sağol dilerim sende bi an önce anne olursun canııım :emir_bebek:

sende oylesın canım ıns Rabbım banada nasıp eder sızler gıbı heyecanlı gunlerın gelmesını beklıyorum =)

Canım inşallah kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim ona göre derman versin hamiş olalım da o zaman mide bulantılarımızı konuşalım o günleri de göreceğiz inşallah hep duacı olalım birbirimize... :KK54:

amin canımm inş hayırlısıyla

bunu ŞUAN İKİ KİŞİYE YAZDIM IKIIDE OKUYORLAR YAZMAK İÇİN PAYLAŞMADIM YÜREKTEN BU SÖZLER BENDEN SİZE GİTSİN...

ne guzel soyledın oyle kesınlıkle katılıyorum yazdıklarına perıcım

biliyorum bitanem kalbin temiz senin bende seni seviyorum seni seviyorum demişken biçimsizim nerde ki acep :KK16:

senı sevıyorum demıskeeeen. :))) kıvrak zekanı sevsınler senın.. sen yarın cok cok mutlu ol ınsallah bu aksamda dua etcem sana namazlarımda.:KK16:

ben hergün dua ediyoruz kuzum Allah bir değil bin defa razı gelsin bitanem siz çok tatlısınız çok iyisiniz oy iyiki açmışım bu konuyu sizleri tanıdım :KK48:

89 . o çıkmış kızlar hamileymişim dr göstermişler gebelik var demiş dr çok heycanlıyım değerim iyimi kızlarr

yaşasıııın Allahım analı babalı büyütsün kuzum rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsin çok mutluyum kuzum :KK16:

havva hayırlı olsun cnm

kızlar netimde sorun vardı ne face ne başka bir yer açılmadı sinir oldum yaa

tebrik ederim:KK9:. Allah mutluluğunu daim etsin. Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inş.:KK34:

çok sağolun kızlar darısıda sizler cnm :KK16::KK16::KK16::KK16:

ben çıkıyorum kızlar yarın yolcuyuz valizi hazırlıycam bayyyyyyyyyyyy

X