2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
senin için dakikalar geçmez

havvacığım umarım sonuç pozitiftir ama gebelik takvimi eklemiş anlamadım

aynen geçmek bilmiyo sabretcem ama mecbur cnm totem yaptım işallah tutar 1 saat sonra yoksa zaten kalkacak takvim işallah kaldırmam

hımm anladım canım acaba dk olabılırmı dıye soylemek ıstedım ,Rabbım senınde gonlune gore versın arkadasım hayırlısıyla inş

ben hemen olsun istemedim ilk hap önermiyolar eşim korunmuştu o zaman sonra korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım[/QUOTE]

Bu ıyı bıse canım demekkı cabuk hamıle kalabılıyorsun

ben gelıp cımdıklıcem yoksa ,yapman gerekenı yaptın canım yorma kendını daha hadı yenı sayfa ac ve unut tahlıllerı testte o cıkmıs bu cıkmıs dıye cok sukur bıseyın yok demır depolarını dolduracak seyler yıyılıp ıcılecek ve bebek yapılacakkk arkadasım

Vücudun demir ihtiyacının artması durumları genel olarak bayanlarda gebelik ve emzirme dönemlerinde artar. Çocuklarda ise büyüme ve gelişme dönemlerinde artmaktadır. Diyet yapan kişiler, zayıflama listelerine yeterince demir ihtiyacını karşılayacak besinler koymazlar.
Demir eksikliği kürü tarifi ;

Yaklaşık olarak 250 gram kerevizin kabuklarını soyalım ve taze ıspanaklarımızı, güvendiğimiz manavlardan temin edelim. Bir litre klorsuz suyumuzun içerisine kabuklarını soymuş olduğumuz kerevizlerimizi, ince, ince doğradıktan sonra atalım. Haşlama işleminden sonra içerisine ıspanaklarımızı da ilave ederek, 3 dakika daha kaynatalım. Ispanaklarımız ve kerevizlerimiz güzelce haşlandıktan sonra, suyunu süzerek, bir cam kavanoza koyarak, saklayalım. Demir eksikliği için bitkisel formülümüzü, hazırlamış olduk.

Bu kürü ne zamanlar içmeliyim ?

Sabahları ve akşamları yemeklerden yaklaşık olarak 1 saat kadar önce, günde 2 kez olmak kaydı ile bir su bardağı içmelisiniz. Kürün tedavisi süresi yaklaşık olarak 21 gündür. 21 gün aralıksız devam ettikten sonra 21 gün ara vererek, tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kereviz ve ıspanak gibi besinlerden faydalanarak oluşturmuş olduğumuz, bitkisel formülümüzü, demir eksikliği tedavisinde kullanabilirsiniz.

:*

bende aynı seyı hıssedıyorum canım bugun yarın hamış haberleri alıcaz kalacak kalacak bu topıkte herkes hamıle kalacakkk goreceksınız [/QUOTE]

banamı dedın canım=) iyi diyelım ıyı olsun bugun bıraz keyıfsızım,ki hıc sevmem bu halımı :S
NE OLDU Kİ BEBEĞİM ANLATMAK İSTERSEN DINLERIM :)) ÖZELDENDE YAZABILIRSIN BENDE BUGUN KEYIFLIYIM RAHATTIM İNŞŞALLAHH HEP BÖYLE OLURUM :))

ben hemen olsun istemedim ilk hap önermiyolar eşim korunmuştu o zaman sonra korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım

ben gelıp cımdıklıcem yoksa ,yapman gerekenı yaptın canım yorma kendını daha hadı yenı sayfa ac ve unut tahlıllerı testte o cıkmıs bu cıkmıs dıye cok sukur bıseyın yok demır depolarını dolduracak seyler yıyılıp ıcılecek ve bebek yapılacakkk arkadasım

Vücudun demir ihtiyacının artması durumları genel olarak bayanlarda gebelik ve emzirme dönemlerinde artar. Çocuklarda ise büyüme ve gelişme dönemlerinde artmaktadır. Diyet yapan kişiler, zayıflama listelerine yeterince demir ihtiyacını karşılayacak besinler koymazlar.

Yaklaşık olarak 250 gram kerevizin kabuklarını soyalım ve taze ıspanaklarımızı, güvendiğimiz manavlardan temin edelim. Bir litre klorsuz suyumuzun içerisine kabuklarını soymuş olduğumuz kerevizlerimizi, ince, ince doğradıktan sonra atalım. Haşlama işleminden sonra içerisine ıspanaklarımızı da ilave ederek, 3 dakika daha kaynatalım. Ispanaklarımız ve kerevizlerimiz güzelce haşlandıktan sonra, suyunu süzerek, bir cam kavanoza koyarak, saklayalım. Demir eksikliği için bitkisel formülümüzü, hazırlamış olduk.

Sabahları ve akşamları yemeklerden yaklaşık olarak 1 saat kadar önce, günde 2 kez olmak kaydı ile bir su bardağı içmelisiniz. Kürün tedavisi süresi yaklaşık olarak 21 gündür. 21 gün aralıksız devam ettikten sonra 21 gün ara vererek, tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kereviz ve ıspanak gibi besinlerden faydalanarak oluşturmuş olduğumuz, bitkisel formülümüzü, demir eksikliği tedavisinde kullanabilirsiniz.

bende aynı seyı hıssedıyorum canım bugun yarın hamış haberleri alıcaz kalacak kalacak bu topıkte herkes hamıle kalacakkk goreceksınız [/QUOTE]

evet canım işte şu adtim düzene girse tamm başka sorunum yok çünkü doktora gidiyom rahimin tertemiz yumurtaların iyi çalışıyo hormonlarda iyi kistte yok ama niye böyle oluyo doktorlarda şaşırıyo[/QUOTE]

ne kadarlık evlıydın canım sen ve ne zamandır ıstıyorsun bebıs?belkı sey olabılırmı yumurtlama gunlerını atlıyorsundur takıp edıyormusun yumurtlama gunlerını ki burdakı arkadaslar daha bılgılı bu konuda

NE OLDU Kİ BEBEĞİM ANLATMAK İSTERSEN DINLERIM :)) ÖZELDENDE YAZABILIRSIN BENDE BUGUN KEYIFLIYIM RAHATTIM İNŞŞALLAHH HEP BÖYLE OLURUM :))[/QUOTE]

sagol canım ama anlamadım bende bı keyıfsızlık var uzerımde anlatcak bısı olsa anlatırım ınan ,ne guzel hep boyle keyıflı ol ıns Allah yuzunden eksık etmesın gulucuklerı az kaldı senın ıcın sevınıyorum subat 1 atlat hayırlısı ıle bebiş ıcın start =)

yaşımdan dolayı sabırsızlandım ama tabiki hayırlısıysa versin rabbim. umarım senden de güzel haberler alırız

hoşgeldınız aramıza Rabbım tez vakıtte nasıp etsın ıns

çokkk heyecanlıyım ne bileyim afedersiniz gecen aylardaki gibi sabırsız değilim bu ay tövbe estağfurullah böyle bi mallık var üstümde sabır dilemiştim ondan sanırsam

bu sefer daha emın adımlarla ılerlıyor ıcındekı sabırsızlıgı aslında bastırıyorsun sabrını kontrol altına almıssın hatta sen bence Rabbımde yardım edıyor tabıkı en guzelı sakın ,stres yapma stres herseyı kotu etkılıyor kımse stres yapmasınn=(
ıns sevınıcez burada hepberaber canım Rabbım nasıp etmıstır ıns bu ay hersey guzel olacakkk

.

Aynennnn tatlmm bu ay ümitliyim gunesciğimdenn hayırlısı bakalımm 😍

yerim ben sizi yerim beni düşünmeniz beni çoook mutlu ediyor cansınııız caaan

NE OLDU Kİ BEBEĞİM ANLATMAK İSTERSEN DINLERIM :)) ÖZELDENDE YAZABILIRSIN BENDE BUGUN KEYIFLIYIM RAHATTIM İNŞŞALLAHH HEP BÖYLE OLURUM :))

sagol canım ama anlamadım bende bı keyıfsızlık var uzerımde anlatcak bısı olsa anlatırım ınan ,ne guzel hep boyle keyıflı ol ıns Allah yuzunden eksık etmesın gulucuklerı az kaldı senın ıcın sevınıyorum subat 1 atlat hayırlısı ıle bebiş ıcın start =)[/QUOTE]
OY OY KIYAMAM BEN SANA SEN BENIM ADETIMI TAKIP EDIYON :)) AMA BEN BUAYDAN UMUTSUZUM YENI DR BANA IYI ŞEYLER SÖYLESIN KAFANDAKI SORULARIMI KALDIRSIN BAŞKA BİŞEY İSTEMEM :))) SEN ADET OLMADIN DIMIİ?? DAHA

inşaAllah canım burda sizlerden destek alıyorum başkada kimsem yok zaten ,bazen çok zor durumda kötü psikolojiyle giriyorum buraya ama sizlerle biraz konuşunca rahatlıyorum Allah hepinizden razı gelsin

İlk ay korundum canım sonra bıraktım kürtajdan sonra 34 gun adet oldum ama bu ay 7 gun gectı test yaptım silikti ama şimdi yok olmus

Canım anladım ben iki adet dönemi bekle dedi doktorum onu bekliyorum.. İlk 5-10 dk da ne çıktıysa odur canım çok bekleyip de bakanlarda sonuç sağlıklı olmuyor ama silik bile çıktıysa o içinci çizgi Allah'ın izniyle gebesin kuzum maşallah

3,30 da hemen yaz bak lütfen ben 4 e gelmeden çıkıyorum çıkmadan göreyim meraktan ölcem :)

hımm anladım canım acaba dk olabılırmı dıye soylemek ıstedım ,Rabbım senınde gonlune gore versın arkadasım hayırlısıyla inş

ben hemen olsun istemedim ilk hap önermiyolar eşim korunmuştu o zaman sonra korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım[/QUOTE]

Canım Allah razı olsun valla çimdikleyin beni :)))) Tamam iyiyim sabah baya bi kötüydüm ama artık düşünmemeye çalışıcam elimde değil damarlarım kıpır kıpır ama direnicem.. Hep olumlu düşünceler yollicam kainata...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…