2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

ayy hadi hayırlısı bakalım cok heyecanlandım...inşallah hayırlı sonucu alıcaz cnm...

inşaAllah kuzucukuuum çok istiyorum rab'bim ol demiştir inşaAllah hepimizin hakkında hayırlısı olsun

hatunlaarrrrrrrr
ALLAH BILIYOR YA İÇİMİZDEN EN ÇOK AFYONLUDAN UMUTLUYUM DAHA ONCE DÜŞÜK YAŞADIGI İÇİN HADİ İNAŞŞALLAHH İÇ SESİM DOĞRU ÇIKAR :)) SONRA SIRAYLA PEŞİNDEN GELİRİZZ

selam kızlar 1,5 yıllık evliyim. bir bebeğimiz olsun diye bu ay çalışmalara başladık. 4- 5 şubat regli zamanım.(umarım regli olmam) ve heyecanla beklemedeyim. fazlasıyla sabırsız davranıp test yaptım ama maalesef umarım isteyen herkese rabbim verir

inşaallah canım sağol hayırlısı olsun

ayy hadi hayırlısı bakalım cok heyecanlandım...inşallah hayırlı sonucu alıcaz cnm...

kuzucuğumm sen nasılsın bugun hiç sesın çıkmadı :))) umarım ıyısındırr özletme kendını :)))

dualarım seninle kuzum sende bana dua et inşaAllah hamileyizdir hadi hayırlısı olsun

inşallah hayırlı haberleri alırsın .güzel haberlerini bekliyoruzzz:92:

Rabbim dualrını kabul eyleyip hayırlı ve sağlıklı bir evlat kucagına almayı nasip eylesin İnşallah ..

Dualarım senle... Göbüş de bebiş vardır inşallah

her zamn dualarımdasınız kızlar allahım gönlünüzdekini veriri işallah
çok sağolun kızlar dr gittim kan verdim 3.30 da sonuç çıkacakmış tel. aldım arayıp öğrenecem işallah dualarımız kabul olur çok heycanlıyımmmmmmmmm:18::18::18::18:

inşallah olur iyi çalışmalar erken test ypmışsın ondan çıkmamıştır inşallah çıkar

ilaçla korunmamıştım eşim korunmuştu

hımm anladım canım acaba dk olabılırmı dıye soylemek ıstedım ,Rabbım senınde gonlune gore versın arkadasım hayırlısıyla inş[/QUOTE]

ben hemen olsun istemedim ilk hap önermiyolar eşim korunmuştu o zaman sonra korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım[/QUOTE]

Bu ıyı bıse canım demekkı cabuk hamıle kalabılıyorsun

ben gelıp cımdıklıcem yoksa ,yapman gerekenı yaptın canım yorma kendını daha hadı yenı sayfa ac ve unut tahlıllerı testte o cıkmıs bu cıkmıs dıye cok sukur bıseyın yok demır depolarını dolduracak seyler yıyılıp ıcılecek ve bebek yapılacakkk arkadasım

Vücudun demir ihtiyacının artması durumları genel olarak bayanlarda gebelik ve emzirme dönemlerinde artar. Çocuklarda ise büyüme ve gelişme dönemlerinde artmaktadır. Diyet yapan kişiler, zayıflama listelerine yeterince demir ihtiyacını karşılayacak besinler koymazlar.
Demir eksikliği kürü tarifi ;

Yaklaşık olarak 250 gram kerevizin kabuklarını soyalım ve taze ıspanaklarımızı, güvendiğimiz manavlardan temin edelim. Bir litre klorsuz suyumuzun içerisine kabuklarını soymuş olduğumuz kerevizlerimizi, ince, ince doğradıktan sonra atalım. Haşlama işleminden sonra içerisine ıspanaklarımızı da ilave ederek, 3 dakika daha kaynatalım. Ispanaklarımız ve kerevizlerimiz güzelce haşlandıktan sonra, suyunu süzerek, bir cam kavanoza koyarak, saklayalım. Demir eksikliği için bitkisel formülümüzü, hazırlamış olduk.

Bu kürü ne zamanlar içmeliyim ?

Sabahları ve akşamları yemeklerden yaklaşık olarak 1 saat kadar önce, günde 2 kez olmak kaydı ile bir su bardağı içmelisiniz. Kürün tedavisi süresi yaklaşık olarak 21 gündür. 21 gün aralıksız devam ettikten sonra 21 gün ara vererek, tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kereviz ve ıspanak gibi besinlerden faydalanarak oluşturmuş olduğumuz, bitkisel formülümüzü, demir eksikliği tedavisinde kullanabilirsiniz.

:*

bende aynı seyı hıssedıyorum canım bugun yarın hamış haberleri alıcaz kalacak kalacak bu topıkte herkes hamıle kalacakkk goreceksınız

senin için dakikalar geçmez

denizkabuğum sağol kuzum hayatta ençok bi bebeğim olsun istiyorum çünkü ben kimsesiz büyüdüm annemde babamda erkenden öldü kardeşlerimde evlendi ben yapayalnız kaldım o sebepten tutunacak dalım olsun istiyorum yaşama sevincim olsun karanlık yuvama ışık sızsın istiyorum çok acı çektim mutlu olmak istiyorum eşimi çok geç buldum ve çok mutluyum onunla olan mutluluğumuzun bebeğimizle tamamlanmasını istiyorum rab'bim büyüktür

selam balbtb hşgeldin canım olsun gelcek ay tekrar denersiniz elbet hayırlıysa verecektir rabbim

havva63 canım bizde seni bekliyoruz çook heyecanlıyız inanki rabbim yar ve tardımcın olsun

hımm anladım canım acaba dk olabılırmı dıye soylemek ıstedım ,Rabbım senınde gonlune gore versın arkadasım hayırlısıyla inş

ben hemen olsun istemedim ilk hap önermiyolar eşim korunmuştu o zaman sonra korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım[/QUOTE]

Bu ıyı bıse canım demekkı cabuk hamıle kalabılıyorsun

ben gelıp cımdıklıcem yoksa ,yapman gerekenı yaptın canım yorma kendını daha hadı yenı sayfa ac ve unut tahlıllerı testte o cıkmıs bu cıkmıs dıye cok sukur bıseyın yok demır depolarını dolduracak seyler yıyılıp ıcılecek ve bebek yapılacakkk arkadasım

Vücudun demir ihtiyacının artması durumları genel olarak bayanlarda gebelik ve emzirme dönemlerinde artar. Çocuklarda ise büyüme ve gelişme dönemlerinde artmaktadır. Diyet yapan kişiler, zayıflama listelerine yeterince demir ihtiyacını karşılayacak besinler koymazlar.
Demir eksikliği kürü tarifi ;

Yaklaşık olarak 250 gram kerevizin kabuklarını soyalım ve taze ıspanaklarımızı, güvendiğimiz manavlardan temin edelim. Bir litre klorsuz suyumuzun içerisine kabuklarını soymuş olduğumuz kerevizlerimizi, ince, ince doğradıktan sonra atalım. Haşlama işleminden sonra içerisine ıspanaklarımızı da ilave ederek, 3 dakika daha kaynatalım. Ispanaklarımız ve kerevizlerimiz güzelce haşlandıktan sonra, suyunu süzerek, bir cam kavanoza koyarak, saklayalım. Demir eksikliği için bitkisel formülümüzü, hazırlamış olduk.

Bu kürü ne zamanlar içmeliyim ?

Sabahları ve akşamları yemeklerden yaklaşık olarak 1 saat kadar önce, günde 2 kez olmak kaydı ile bir su bardağı içmelisiniz. Kürün tedavisi süresi yaklaşık olarak 21 gündür. 21 gün aralıksız devam ettikten sonra 21 gün ara vererek, tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kereviz ve ıspanak gibi besinlerden faydalanarak oluşturmuş olduğumuz, bitkisel formülümüzü, demir eksikliği tedavisinde kullanabilirsiniz.

:*

bende aynı seyı hıssedıyorum canım bugun yarın hamış haberleri alıcaz kalacak kalacak bu topıkte herkes hamıle kalacakkk goreceksınız [/QUOTE]

evet canım işte şu adtim düzene girse tamm başka sorunum yok çünkü doktora gidiyom rahimin tertemiz yumurtaların iyi çalışıyo hormonlarda iyi kistte yok ama niye böyle oluyo doktorlarda şaşırıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…