2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

teşekkür ederim canım bi deneyim bakalım inşallah belki vesile olur

89 . o çıkmış kızlar hamileymişim dr göstermişler gebelik var demiş dr çok heycanlıyım değerim iyimi kızlarr

yuppiii bir hamilemiz daha oldu.. gözünaydın canım.. allah hayırlı etsin.. ama bizim başlığı unutma tamam mı? yoksa yolarız saçını başını.. hadi sen şimdi keyfini çıkar hamileliğin..

tabii canım hoşgeldin aramıza kendinden bahsetmek istermisin bizlere

uzun zamandır girmiyordum ılk tüp denememde hep gırerdım sonrasında olumsuz olunca buradan cok etkılendıgımı farkettım ve 2 denemede kendıme yasak koydum ve hıc gırmedım ama sonra farkettım kı buradan ogrendıgım cok sey var ve tekrar basladım 15 yıllık evlıyım 13 yıldır da tedavı altındayım ılk baslarda bırsey yok dıye cok ustelememıstım ama sonralarda bıseyler ters gıdınce bende ınatla bu ısın peşını bırakmadım tuplerımde ılk baslarda hıc problem yokken yalnıs tedavı sonucunda amelıyat oldum tuplerım alındı sureklı olusan sebepsiz kistlerim temizlendi ,rahimde oluşan sarkma vardı düzelttiler yumurta olusmazken erken menopoza gırecekken bır anda yumurtalarım çoğaldı vb olaylar sonucunda çok şükür ki 13 yılın sonunda su anda 6+4 gunluk hamıleyım bebegımın bugun kalp atısları goruldu mutluyum yuce rabbım ısteyen herkese hayırlısını nasıp etsın

aaa bu çok güzel bi haber inanamıyorum neler neler olmuş ve sonunda mucize olmuş yengeminde olmuyor çocuğu 10 yıldır evliler abimin karısı onlarda herşeyi denediler tüp bebeğe kadar ama olmuyor rabbim ol demeyince olmuyor işte ol deyincede birsürü engele rağmen oluyor seni tebrik ederim bıkmadan usanmadan yılmadan bebeğinin peşinden gitmişsin allah kucağına almayı nasip etsin ,ama il yorum attığında 22 haftalık hamile yazıyordu şimdi 6 hafta onu anlayamadım canım ben

hoşgeldin cnm Allah kucağına almayı nasip etsin.
uzun bir bekleyiş olmuş olsa da Rabbim nasip etmiş sana
bizlere de yaşatır bu güzel duyguları inş.

bu işe baş koyanların ilk başta çokkkkk sabırlı olması gerekiyor benim normal yolla olma şansım kalmadı tüplerin kararını verdiğimde bile sadece düşündüğüm zaten olmuyor du ve ben 37 yaşındayım zaman geçiyor ve kaybedecek bişeyim kalmıyordu yuce rabbım onume bunu cıkardıysa vardır bı hıkmetı deyip kararı öyle verdim çok vazgeçtim aslında cevap alamadığımda ılk aşılamamda ağrıdan yerlerde süründüğümü bilirim eşimin oturup benimle ağladığını hiç unutmam mesela ki aşılamada ağrı olmazmış yalnış doktor yalnış tedavi neyse ki geçti bitti daha da sevinemiyorum inanamıyorum bebegım bıraz hafta olarak gerıden gelıyor benım sata göre 8 haftalık ama ultrasonda 6+4 gördük bugün 22 haftalığı yanlış girdim doğum günümü girmişim ondan 22 haftalık yazdı

hayırlı olsun, Allah sağlıkla doğmayı nasip etsin..

oooo bu harika bir haber... gözün aydın canım benimm, Rabbim sağlıkla sıhhatle dünyaya getirmeyi büyütmeyi nasip etsin

yuppiii bir hamilemiz daha oldu.. gözünaydın canım.. allah hayırlı etsin.. ama bizim başlığı unutma tamam mı? yoksa yolarız saçını başını.. hadi sen şimdi keyfini çıkar hamileliğin..

Mrb kizlar ben ogle uykusuna yatmistim topik bayagi ilerlemis. Ayrica havva ve ebruli arkadaslarimi tebrik ediyorum Allah tamamina erdirsin saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.Darisi basimizaaaaa

_zeytin hoşgeldin cnm Allah kucağına almayı nasip etsin.
bizlere de yaşatır bu güzel duyguları inş.[/QUOTE]

teşekkür ederim cnm amin inşallah ,ben hayatı çok laylaylom yaşamışım ne zaman ki bişeylerin farkına vardım ve sadece buna inandım. Yüce rabbim diyor ki sadece benden iste ben istersem kız istersem erkek istersemde hiç vermem sen benden iste ama elinden geleni de yap ben bunu yaptım dualrım hiç bitmedi hala devam edıyorum basım sıkıstı kapına geldım dıye dusunme dıyor sadece duanı et ve bı yerde okumustum yuce rabbım duaları bos cevırmezmıs kulum benden ıstıyor vereyım dermıs ama hayırlısı ama hayırsızı onun ıcın her zaman hayırlısını ıstedım ben nerde bu özlemle yanıp tutuşan varsa yüce rabbim mucizesini herkese nasip etsin

Kizlar bir sey soracagim siz folikasiti ac karnina mi tok karninami aliyorsunuz. Ben 3 aydir tok karnina aliyorum yaa yanlismi aldim, dr birsey soylemedi eczacida folbiolun icin de ac karninada yazmiyor. Bir topikte bir arkadas ac aliniyor diye yazmis bu dogru mu siz nasil kullaniyirsunuz.

Mrb kizlar ben ogle uykusuna yatmistim topik bayagi ilerlemis. Ayrica havva ve ebruli arkadaslarimi tebrik ediyorum Allah tamamina erdirsin saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.Darisi basimizaaaaa

çok sağol cnm darısıda hepinize işallah ayağimi sürtüm bakkkkk

Kizlar bir sey soracagim siz folikasiti ac karnina mi tok karninami aliyorsunuz. Ben 3 aydir tok karnina aliyorum yaa yanlismi aldim, dr birsey soylemedi eczacida folbiolun icin de ac karninada yazmiyor. Bir topikte bir arkadas ac aliniyor diye yazmis bu dogru mu siz nasil kullaniyirsunuz.[/QUOTE]

cnm ben tok karnına kullanıyorum

cnm ben tok karnına kullanıyorum[/QUOTE]

Aynennn canim bende tok kullaniyorummm

_zeytin hoşgeldin cnm Allah kucağına almayı nasip etsin.
bizlere de yaşatır bu güzel duyguları inş.

teşekkür ederim cnm amin inşallah ,ben hayatı çok laylaylom yaşamışım ne zaman ki bişeylerin farkına vardım ve sadece buna inandım. Yüce rabbim diyor ki sadece benden iste ben istersem kız istersem erkek istersemde hiç vermem sen benden iste ama elinden geleni de yap ben bunu yaptım dualrım hiç bitmedi hala devam edıyorum basım sıkıstı kapına geldım dıye dusunme dıyor sadece duanı et ve bı yerde okumustum yuce rabbım duaları bos cevırmezmıs kulum benden ıstıyor vereyım dermıs ama hayırlısı ama hayırsızı onun ıcın her zaman hayırlısını ıstedım ben nerde bu özlemle yanıp tutuşan varsa yüce rabbim mucizesini herkese nasip etsin[/QUOTE]

canım senin ilk belirtilerin neler bize anlatırmısın

ben çıkıyorum kızlar yarın yolcuyuz valizi hazırlıycam bayyyyyyyyyyyy
ayyyyy kuzuummmm çok sevindimmm, hadi hayırlı olsun gözün aydın, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gitmeden eşine süpriz yapacaktın, hazırladın mı

tebrik ederim. Allah mutluluğunu daim etsin. Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inş.
balımmmmmmm

canım bende bugün regl günümdeyimde acaba senin belirtilerin neler merak ettim yazarmısın mahsuru yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…