2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kızlar en son sabah bakmıştım , üstüne 10 sayfa yazışmışsınız, çalışıyorum, okuyana kadar canım çıktı:):):) Biraz yavaş yazın:) Bu arada bende tanıtıyım kendimi eşimde bende eğitimciyiz 29-30 yaşındayız, 1.5 yıllık evliyiz, 3kere klomen ovitrelle denedik olmadı,ovulasyon testi de aldım olmadı, kısmet artık
Artık yazdıklarınıza akşam bakarım eve gidince, imrendirmeyin insanı, birde çok yazmayın sonra okuyamıyorum:):):):)

Hamile olduğumu dün öğrendim, henüz ultrasonda görünmedi ama yarın tekrar gideceğim..

Kasık ağrısı diye gittim, apandistten şüphelendiler, hamile olarak çıktım hastaneden çok şükür

vaaaşşşş bu ne tatlılık bızde cene bol bacımmm doktor kontrolundemı kullandın ılacları canım. herseyını yaptırdınmı sıkıntı yok dımı.

Hamile olduğumu dün öğrendim, henüz ultrasonda görünmedi ama yarın tekrar gideceğim..

Kasık ağrısı diye gittim, apandistten şüphelendiler, hamile olarak çıktım hastaneden çok şükür

çooooook sevındımm. Allah analı babalı buyutsun hayırlı evlat olsun ınsallahhh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…