2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bu aralar bende depresyondayım herhalde
ay bir insan hep mi uyumak ister
akşamları erkenden uykum gelio
kpss ye hazırlanıyorum ders çalışmak zorundayım diye uykuya direniyorum

canım beyın çok yoruldugu için duşunmekten yorgun düşermiş uyumak istermişiz :) kuzum sen hangi şehırdeydın?

herkes sırayla kendısınden bahsetsın mı hangı şehırde yaşı nerelı eşinden filan :) gerçek isimlerimiz gibi..

olur canım
ben 31 yaşımdayım afyonkarahisarın bayat ilçesinde yaşıyorum 4 ay 14 gündür :) öncesinde konyadaydım adım güneş eşimin adı ramazan yaşı 28 eşim mermer fabrikasında çalışıyor bu kadar yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim hahahaaa

her zamanki şeyleri yiyorum iğneden sonra başladı gaz sıkıntısı bitanem eşim bile dalga geçti benimle yaa piss
Ama bu ara biraz daha rahatım
eşin şaka yapmıştır gazın gelınce sıkma kendını sal gitsin bol bol tuvalete gıt rahatlarsın ( of ya benım de hep çişim gelıyor su içmeye çay içmeye korkuyorum hemen tv gelııyor iştede sıksık wc gıdınce göze batıyorsun uf ya bunun içinde bı tekrar dr gıtçem olmuyor boyle

Türkçe yazılışından da okuyabilirsin zeytinciğim ,birde Meryem suresinde secde ayeti var secde yapman gerekiyor okuduğunda veya dinlediğinde unutma canım

sıra bende :)) ankarada oturuyoruz bekarkende aynı şehırlerdeydık 30 yaşında sayılılırm artık 3 yıl oldu evlenelı mhasebeye bakıyorum bı şirketın eşimde satışda başka bı fırmada oda 34 yaşına gırecek gerçek isimlerimiz serap :) onur bende başarılar dılıyorum ilk hamıle kalana ödul verelım :))))

tamam bebek bezi ve maması olursa sevinirimn zira çok pahalıymış :d

Allah allah ne alaka ki lavobaya gıttın dıye nıe goze batasın kı ne sacmalıktır. buarada gebelık oldugunda sık sık tuvalet ıhtıyacın olur heveslendırmek ıstemem ama :)) ama bızım adetedaha var yumurtlama donemındeyız daha böle bısı ıcın erken ammaaa..

benım esımde mermer uzerıne bı sırkette calısıooo gunescımmm

evet biçizmsiz akşamaları boş oturmamız lazım :)) değerli günlerimiz bugunlerr hahaaaa ha gayret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…