2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Hamile olduğumu dün öğrendim, henüz ultrasonda görünmedi ama yarın tekrar gideceğim..

Kasık ağrısı diye gittim, apandistten şüphelendiler, hamile olarak çıktım hastaneden çok şükür

çok güzel yaa benimde kasıklarım ağrıyor regle son 3 kaldı bakalım hayırlısı rab'bim hayırlı sağlıklı evlat eylesin kuzum sağlıcakla kucagına al inşaAllah hoşgeldin aramıza

canım beyın çok yoruldugu için duşunmekten yorgun düşermiş uyumak istermişiz :) kuzum sen hangi şehırdeydın?

Türkçe yazılışından da okuyabilirsin zeytinciğim ,birde Meryem suresinde secde ayeti var secde yapman gerekiyor okuduğunda veya dinlediğinde unutma canım

kızlar ben geldimmm
herkes kendini tanıtmış bende tanıtayım 27 yaşındayım çorluda oturuyorum kpss ye hazırlanıyorum 2.5 yıldır evliyim başka başkaa
adımı bura yazmıyorum isteyen olursa özelden yazarım çalıştığım yerdeki bayanlar girer fln kim olduğumu bilmesinler özel şeylerimizi paylaşıyoruz mesela kimse çocuk düşündüğümüzü dr ye gittiğimi fln bilmiyor çok dedikoducu bir yerde çalışıyorum aaa çocuğu olmuyor diye yayarlar mahalle baskısı altında çalışıyorum yani
sonracığıma çok wc ye gittiğim için bile dedikodumu yaptılar evet çalışırken wc ye bile gitmek dert sanırım
liliqum secde ayeti nasıl ben bilmiyorum aaaa hep öyle okudum amin dedim dua ettim yanlışmı yaptım ben şimdi yaw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…