2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
oy canım ya çok sağolun iy ki varsınız valla alıştım size :)) afyonlu biçisiz seren zeytin :)) diğer arkadaşlarada

tatlımmmmm bendee ya ıse gelır gelmez acıorum hemen dun ablamlada sızlerı anlattımmmm cok alıstım cook inş hepımızın gobişleri dolacakk

TIP KM SAN

kızlar burada çok uygun ovilasyon ve gebelik testleri var ben tanesini 1 liradan getirttim yani kargoyla beraber 18 tlye geldi bana yani 18 tane ovilasyon testi 18 tlye geldi bana tavsiye ederim

tatlımmmmm bendee ya ıse gelır gelmez acıorum hemen dun ablamlada sızlerı anlattımmmm cok alıstım cook inş hepımızın gobişleri dolacakk

oy canım ya çok sağolun iy ki varsınız valla alıştım size :)) afyonlu biçisiz seren zeytin :)) diğer arkadaşlarada

kızlar valla bende alıştım size
işe geliyorum hemen açıyorum topiği

bende çok alıştım sizlere kuzular hep konuşalım burdan

bu arada eşime test aldırdım ayın 20sinde yapcam

bende işe gelince evde cepten bıle gırmeye çalışıyorum :)) faceye bıle artık pek takılmıyorum merakla beklıyorum herkesın hamıle kalmasını afyonlu inş test uğurlu gelir

Günaydınn canımm Bu ay bende ovulasyon testlerinden almayı düşünüyorum ,maalesef ki dün akşam adtt oldum bu ay da olmadı yani
Devlet hast. sorma zaten gidip gideceğine bin pişman ediyorlar insanı bende ilk normal mua orda olmuştum ama bir daha gitmedim özele gittim.Daha uzun zaman ayırıyorlar sana daha çok ilgileniyorlar.Devlette 5 dk muayn. etti beni masaya yatmamla kalmam odadan çıkmam 55 dk sürdü...!
Aslın benim evlenmeden önce yanında çalıştığım Dr. çok iyidi ama ona gidemiyorum çok uzak bana şansızım işte

bende varıııım
2014 yılında anne olmak isteyenlerdenim bende
Hoşigeldin melekk
günaydın kuzular yeni havadis varmı
Günaydın canım benim haberim var ama güzel sayılmaz ,adet oldum dün akşam maalesef :2:

günaydın :)) ben geldimm güzel bigün diliyorumm herkese
Günaydınn hoşgeldinn

http://...............................-adet-ovulasyon-testi-en-uygun-fiyat-99152594 canım bak bu lınkı tıkla ben bundan almıstım bu sıtede daha uygun tavsıye ederım. serapcım sende bak bunaaa
Bende bunlardan alıcam canım bu ay ama kredi kartı işini nasıl yapıcaz bakalım

aklında kalmaz tatlım al bencede tavsıye edıorum zaten.

melek hoşgeldin sıkma canını bidaha ki aya inş. Vardır bundada bi hayır bende senın gıbı adet oldugumu görunce çok uzuluyordum ama artık takmayacagım pskoljık baskıyı bıraktım oluruna :)) sende rahat ol

cnm sanki özele gidelim diye bu muameleyi yapıyorlar
ya devlet bize hak vermiş kullanamıyoruz
o da ayrı mesele

inş. bir daha ki aya gelir bebiş

afyonlu bekliyoruz haberlerini ilk bebek senden gelicek içime öyle doğdu
ben parayı yatıramam kredi kartı ile halletmem lazım

canım inşaALLAH ağzın bal yesin

valla ben 12 tl yatırdım pttye 1 haftada kargo geldi kargoyada 6 tl verdim bu kadar benimde yok kredi kartım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…