2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
aklında kalmaz tatlım al bencede tavsıye edıorum zaten.
GGeçen Dr gittiğimde yumurtaları görmüştü aslında demekki biz tutturamıyoruz

canım benim linkini attığım yerde kredi kartı istemiyolar önce parayı yatırıyorsun sonra gönderiyolar TIP KM SAN burda
Çoook tşk ederim canımm büyük sıkıntıdan kutardın beni Acaba paket gizliliği yaparlarmı iş yerime gelicekte bizim patronlar meraklıdır biraz
Bu ay aslında hiç bişey hissetmemiştim canım ,sağolsun o da beni yanılttmadı tam zamanında geldi sevinsemmi sorun yok ggeliyor diye üzülsem mi niye bebiş olmuyor diye bilemedim valla

en guzelı canım ya bende onceden oyleydım ama buaralar tedırgınım atlatmam lazım bunu

sakin ol kuzum tedirgin olma sadece kendin üzülüyorsun eline bişey geçmiyor biliyormusun insanların rıskı taa 2000 yıl önceden veriliyor yani yazılıyormuş, yani bu demek oluyorki biz şimdi ne yaparsak yapalım olmazsa olmaz yada ne yaparsak yapalım zaten ne zaman doğacağımız taa 2000 yıl önce yazılmış Allah biliyor yani yapacak bişey yok

[QUOTE=LiLiquM;Çoook tşk ederim canımm büyük sıkıntıdan kutardın beni Acaba paket gizliliği yaparlarmı iş yerime gelicekte bizim patronlar meraklıdır biraz

canım karton kutuda geliyor ve sıkı sıkı bantlıyolar ayrıca dışında yazmıyor ne olduğu

Aynen canım birde üstüne fırça atıyorlar sanki bedava bakıyorlar
Sen nerde yaşıyorsun ,ben İst

Kun feye kun.

en guzelı canım ya bende onceden oyleydım ama buaralar tedırgınım atlatmam lazım bunu

ARKADAŞLAR özellikle bırbırımıze rahat olma konusunda destek olalım inan üzülmek en kolayı ama bız sabırlı olalım ben yeni çalışmalara başalmış olmamıza ragmen kendımı çok dınlıyordum yanı düşünüyordum ama olmuyor öyle yapınca farkettım başka şeylerdende bahsedelım kafamız dagalsın bence

cok haklısın bu konularda zaten hassasım Allahtan hersey bılıncındeyım o benı rahatlatan bak bu rahatlamıs halım :)) ıstıorum cok cocuk ama ettıgım dua her zaman hayırlı zamanda hayırlı evlattır. oyuzden beklemekten baska care yok..

hadı konu baslat ozaman

insanoğlu işte bişeyi isteyince hemen olsun istiyoruz ,ama o zaman Allah tayin ediyor biz ne yapsak boş sen elinden geleni yapta gerisini Allah'a bırak inanın hergün burdaki arkadaşlarıma sizlere dua ediyorum Allah'ım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasipetsin diye

canım benım ya Allah razı olsun..

Aynen canım birde üstüne fırça atıyorlar sanki bedava bakıyorlar
Sen nerde yaşıyorsun ,ben İst

cnm ben çorludayım
kızlar meryem ve şura sürelerinin okunması gerektiğini duymuştum
ben arapça bilmiyorum netten diyanetin sitesi var ordan açıyorum evde arapça yüksek sesle okunuyor bende kenarında türkçe meailini okuyorum.çok rahatlıyorum okuduğumda evimde okunduğunda
bunu neden anlattım bilmiyorum

bende indirdim o sureleri canım arada açıyorum çok rahatlatıyor ben bunu neden yazdım bende bilmiyorum

bu aralar bende depresyondayım herhalde
ay bir insan hep mi uyumak ister
akşamları erkenden uykum gelio
kpss ye hazırlanıyorum ders çalışmak zorundayım diye uykuya direniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…