2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

yarın sabah yap kuzum daha garanti olur daha önce yapmışmıydın test negatifmiydi inşaAllah vardır

Kan testı yaptırdınız mı ?idrardamı gozukmuyor?kac gun gectı reglınız?cok soru sordum bılıyorum=)

aa sevındım ugur gelmıs gercekten =) hayırlısı ıle kucagına almak nasıp olsun ıns kac haftalık oluyor suan?

bilmiyorum bakalım bugün sadece test yaptırdım cuma tekrar gidicem doktora

bence sende yarın falan git benimde sabah testte çıkmadı üzüldüm ama kanda çıktı

kızlar uğur olsun diye yapmıştım ben onu ama az önce kan tahlili yaptırdım sonucum 29,22 çıktı cuma günü tekrar kan vermeye gidicem çok mutluyum dr geç döllenme dedi

tebrikler cnm Sağlıkla al inşallah kucağına...darısı bekleyenlerin başına inşallah:)

Benımde korkularım var aslında daha erken daha erken dereyı gormeden pacayı sıvama dıye dıye kendıme bastırmaya calısıyorum bazen takılıo aklıma ama,ben hamıle kaldıgım zaman bebegı nasıl koruyabılırım nasıl davranmam gerekır acaba nazlıda degılım,ya ben onu koruyamazsamda bıse olursa gıbı daha bı kac dusunceler daha sebebıne gelınce;benım ısyerım uzak evıme 2 saatlık yol bazen oluyor angur tungur zıklıyoruz arabada bazen anı frenler fln kaza atlattıgımız oluyor ve ozamanlar aklıma gelıyor ben bebegımı nasıl korurum ozaman acaba dıye,işi bırakmayı dusunmuyorum senelerdır calısıyorum ve bırakmak ıstemeyısımın sebebı yıne ılerde cocuguma faydam olsun dıye :S ama ıste ogun geldıgınde naparım acabaaa dıe bı dusunce sarıo benı

korkma canım allahın izniyle birşey olmaz..elinden geldiğince dikkat et..rabbim korur onu merak etme..için rahat olsun sen rahat olki bebekte rahat olsun...sen gerilirsen..stresli korkulu olursan..bebeğinde etkileniyor...o yüzden rahat ol tedbirlerini al takdiri allaha bırak..rabbimin kudreti büyük..senide bebeğinide korur..inşallah sağlıkla kucağına alırsın...tamammına erdirsin rabbim..

iilk hamileliğimde bende uzun yol gidiyordum 3 vesahit değiştiriyordum..allahım öğür böğür dediğin gibi tangur tungur..nasıl zor geçirmiştim..ama çok şükür..birşey olmadı...kızım şimdi 3 yaşında:)

dogru soyluyorsun canım ,zamanı geldıgınde bu korkularım olmaz ıns daha var ,Rabbım herkese saglıklı gebelık saglıklı bebeler nasıp etsın kucaklarına ıns

amiiin kuzuuum hepimize inşaAllah eşimin doğom günü şbatın 1i ona kendi evladını hediye etmek nasip olsun inşaAllah sizlerede rab'bim tez vakitte hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin canlarııım

amin...inşallah cnm ne kadar güzel olur...inşallah gönlüne göre versin allah..

dogru soyluyorsun canım ,zamanı geldıgınde bu korkularım olmaz ıns daha var ,Rabbım herkese saglıklı gebelık saglıklı bebeler nasıp etsın kucaklarına ıns

oooff offfffffffffffffffffffffffffffff

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

allah söyletti heralde ben seni hamile olarak düşünüpte yazmıştım..canım inşallah alırız bu ay güzel haberlerini...

oooff offfffffffffffffffffffffffffffff

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

üzülme lutfennnnn uzulup moralını bozarsan bebıs gelmez =( umudunu yıtırme kafanı bı serbes bırak rahatla Rabbıme dua etver gerısını ona bırak sureklı tetıkte olmamaya calıs gelecek bebısınn stresı hısedınce gelmıolar=( gel konusalım acılırsın biraz ,suan ne yapıyorsun mesela calısıyormusun?evdemısın?

elimde olsa hic takılmam ..
elde degill üzülmemek
evimdeyimm

allah söyletti heralde ben seni hamile olarak düşünüpte yazmıştım..canım inşallah alırız bu ay güzel haberlerini...

aminn hayırlı zamanda ıns =) Allah mı soylettı bu ara kacak varmı acaba dıye cok korkuyorum endıselıyım az bıraz yanı sende oyle yazınca aaaaa dedım kendı kendıme =))) canım ben nasıpse yaz gıbı dusunuyorum daha dogrusu beklemem lazım sabırsızlıkla gunlerın gecmesını beklıyorum

hım dimi sen sigortamı yaptırmıştın ondanmıydı karıştırdıysam kusura bakma canım...onu bende istedim bankada çalışıyorum özel sağlık sigortası gebelik teminatı için ama kabul etmediler..bizim özel sağlık sigortamızın gebelik teminatı yok..

elimde olsa hic takılmam ..
elde degill üzülmemek
evimdeyimm

tahmın edebılıyorum,aglamaklı hısettıkce kendını namaz kıl,yasın fln oku belkıde yapıyorsundur bılemıyorum akıl vermek gıbı algılama sakın ,ınsanı muthıs rahatlatıyor ınan ıcıne ferahlık gelıyor ,sen sımdı evdesın mıskın mıskın oturuyormusun yoksa kalk bı soguk su ıle yuzunu yıka =) kocanda ısten gelecektır belkıde guzel guzel yemeklerını hazırla gıyın makyajınıda yap,serbest bırak dusuncelerını esını guleryuzle karsıla bırlıkte gulun bol bol dusuncelerını serbest bırak dedıgım gıbı ne olur akıl vermek gıbı algılama bılırım uzuntusunden ınsan elını kaldırmak ısemem beynını yıyen o sorulardan korkulardan sen yapma ıstıyorum Rabbım nasıp edecek buna inan sadece..hadı kalk aglama sakınn biz kadınlar gucluyuz ki hem hadi arkadasım :)))bıraz kendınden bahset ıstersen kac yasındasın ne kadarlık evlısın

iyiki varsın arkadasımm ..
23 yasındayım 3 yıllık evliyim ..
kocamı cook seviyorumm

dogru hatırlıyorsun ben d.k hapını yenı bıraktım 1 ay oldu gercı ve d.k hapını bırakıncada 3 ay beklememı soyledı doktorum bende o sırada sıgortayı arastırdım 3 ay madem beklıcem dedım 5 ay bekleyıp sıgortada olmus olur,benımde kendı ozel saglık sıgortam kabul etmedı canım ya cok ugrastım olmuyormus esım uzerıne aldı benı kendı ozel saglık sıgortasının,yanı ben mayıstan sorna calısmaya baslıcam nasıpse inş

iyiki varsın arkadasımm ..
23 yasındayım 3 yıllık evliyim ..
kocamı cook seviyorumm

sende ıyıkı varsın hepınızde ıyıkı varsınız kızlar,ne guzel kocanda senı cok sevıyordur ,yasında genç hıc uzme kendını ,yapacaksın dımı aşkını guzel guluslerınle karsıla belkı oda ozlemıstır gulusunü dımı?cunku ınsanın kafası akıldıysa uzulduyse ıcten gulmez yuzu bılırım ama sen yap ve ınan gulumsedıkce rahatlayacaksın erkekler eslerının uzuntulerıne bı sure sonra dayanamazlar yanı söyle dayanamazlar erkekler daha cabuk bırakır daha olumsuz dusuncelere kapılır ve bız kadınlar sayesınde hep yuzlerı gulebılır kocaman sarıl eşine ,Rabbım nasıp edecektır hayırlısı ile üzme tatlı canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…