2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kizlar cok yogundum cvp yazamadm
Bu bu sabah test yaptim 2 3 dk sonra baktim bise yoktu,sonra pencerenin yanina gidip baktim cok cok hayalet bi cizgi vardi
Tabi aradn 10 15 dk gecmisti
Bi kac saat sonra esime gosterdim cok beklemis ondan dagilmistir gibi bise soledi

Yarin sabah bi test daja yapcam ...ak koyun kara koyin cokcak ortaya .hayirlisi ins.
Esimin tel. Yaziyom cok zor.herkese iyi geceler. Sabah gorusuruz

günaydın kuzum hadi yap artık senden güzel haber bekliyorum dualarım seninle

6-7 gün gectı reglden.. Geç döllenme olur büyük ıhtımal tabı gebeysem. :) dua edermsın bana canm heyecanlıyım bıyandan herzmankı gıbı cıft cızgıyı görmek zor gelıyor. Hayırlısını ıstıyorum Rabbim den. Sen bugün yapıyormsun test?

Bende bilmiyorum ya aynı saatte yapmak çok zor. Yalnız bu sabah akintim oldu. Başladı sanırım ama sansima esimin arkadaşı bizde kalcak bir süre

cok gecmıs olsunnn

Herkese Günaydın :)

günaydınnnn =)

inan ki senin için kalpten dua ediyorum dilerim rab'bimden bebeğin seninledir kuzum kalbini ferah tut benim regl günüm yarın rab'bim hakkımızda hayırlısını versin inşaAllah

Nasılsınız?

Canım çok ama çok geçmiş olsun gitsin bir daha da gelmesin hastalıklar.. Rabbim kucağımızı boş bırakmasın da bebişlerimiz olsun onlar da bize baksın :)

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin...

oğlum 6 yaşına girdi ekimde anasınıfına gidiyo şuan ve bir kardeşi olsun istiyor .... senindemi 2.?hamilemisin yani

yok hamile değilim ama 2.istiyorum evet..3.ayım bu ay..bakalım ne olacak...kızım 3 yaş 3 aylık:)oda kreşe gidiyor...buarada benim kızda ekim doğumlu:)

selam kızlar yeni hamiş haberleri var mı?

bugün çok ağrım var 1 hafta daha beklemeye gerek yok cuma günü doktora gitmeyi düşünüyorum adet olcam zaten adetli gitmiş olurum ama cesaret edemiyorum korku var iiyice.

arkadaşım arıo telde siftah daha kadının sorduğu soru bebek yok mu bebek
yok istemioz daha diom aaaa ama nedenn hey Allahım ya sabır yani

amazon sıvı da almıyorsun bu süre içinde değil mi 3 saat yeterlimi

canım annene geçmiş olsun şifasını versin Rabbim bizde seni özledik.

aynen canım eşimi arkadaşı arıyor bebek yokmu diye soruyor ''sana ne sen erkeksin sen nasıl sorarsın böyle bir soruyu '' diyemiyor yazık napsın rab'bim ol derse olcak biz istemiyoruz sanki anlamıyorum bu insanları ben eşim çok üzülüyor ama napalım olmuyor işte vardır bi hayır

inan ki senin için kalpten dua ediyorum dilerim rab'bimden bebeğin seninledir kuzum kalbini ferah tut benim regl günüm yarın rab'bim hakkımızda hayırlısını versin inşaAllah

yumurtlama günlerimdeyim geç yumurtladım ovlsyn testimde gördüm bunu banada dua et olurmu bende alıyım bu ay hayrlısıyla haberimi adetimin 21. günü bugun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…