2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlar bişey soracam bu adetin 3. günü yapılan muayene önemli mi diğer günler gidilse aynı şeyler yapılmaz mı ya da neyin olup olmadığı anlaşılmaz mı

selam kuzum evet 3. günü gitmen şart hormon testi yapacaklar bende geçen ay gittim rab'bime şükürler olsun tertemiz çıktı ayrıca yumurtam oluşuyor büyüyor çatlıyor fakat bebek oluşmuyor Allah bir gün ol diyecek biliyorum içimde güzel hisler var Allah evlet diye yakaran herkese nasip etsin inşaAllah :KK16:

Evet adetlerm duzenli hormonlar duzenli. Yumurtlamam var adetn n 21 gununde bakildi. Yumurtalarm acik rahim filmi cektirdim.. Ayy insallah hepimiz biran once hamile kaliriz.. Off :KK43:

selam canım hoşgeldin kuzum üzülme vardır bi vakti zamanı biz ne yapsak boş rab'bimin vardır bi bildiği sabırla duayla ,tedaviyle yolumuza devam etcez isyan yok ooof yok :KK34:

Son düzenleme:
selam kuzum evet 3. günü gitmen şart hormon testi yapacaklar bende geçen ay gittim rab'bime şükürler olsun tertemiz çıktı ayrıca yumurtam oluşuyor büyüyor çatlıyor fakat bebek oluşmuyor Allah bir gün ol diyecek biliyorum içimde güzel hisler var Allah evlet diye yakaran herkese nasip etsin inşaAllah :KK16:

canım bende geçen ay gecikmeli olduğumda gitmiştim dr adetin üçüncü günü gel demişti ama kendimi hazır hissetmediğim için bide ulaşımda sorun olduğundan gidemedim:KK43: dün akşam regl oldum yarın gitmek istemiyorum hala ama eşim çok ısrar ediyor en azından durumumuzu bilelim diye çok kararsızım:KK43:

bu arada canım inşallah senin güzel haberlerini alırız Rabbim nasip etsin bu ay hayırlısıyla

o arkadaşada dedim senın bebegin hepsinden güzel yaramaz afacan olcak inşallah üzme kendini bunlarla düşünsene allahdan kaynana baskısı felan yok balım sende ...bende bırak baskıyı bedduaları var bana sanki ogullarını koca die almadım katili oldum oyle dusmanlar bana hahahahahha
Allah yardim etsin canm. Sanki biz cocuk istemiyoruz. Rabbimin elbet bi bildigi vakti zamani vardir. Sizde uzmeyn kizlar kenfinizi. :)

canım bende geçen ay gecikmeli olduğumda gitmiştim dr adetin üçüncü günü gel demişti ama kendimi hazır hissetmediğim için bide ulaşımda sorun olduğundan gidemedim:KK43: dün akşam regl oldum yarın gitmek istemiyorum hala ama eşim çok ısrar ediyor en azından durumumuzu bilelim diye çok kararsızım:KK43:

eşin haklı kuzucuk,bak Allah sana ne anlayışlı bi eş nasip etmiş başkası olsa gitme para dökme olacağı varsa kendi olsun falan der çok öyleleri bellimi olur canım belki bi sorun var o testte çıkacak ve tedavi olman gerekecek yapma böyle yarın git ve bizlerede güzel haberlerini ver ok:nazar:

Aminnnn :)

bende ılk senden ogrenmıstım akıntının o anlama geldıgını ama soyle bırsey var bende sık sık akıntı olur ve bende sureklı usuttugumu dusunur ıdrar yolu ıltıhap var zanneder ıdrar testı yaptırırdım ve bızse cıkmazdı ıltıhap fln senden duyunca ılk heeeeeee dedım ve sebebı ogrendım nıhayette sonra ıyıde benım sık sık oluyor dıye dusundum

bende aynen yaaa artık bılıyoruz cok sukur=)

merhabe bıse dıkatımı cektı kararsız kaldım aa hamıs takvımı dedım hamıle sonra bu yazınızı okudum 6.gun negatıf fln kararsız kaldım yazımı sıze aıt degıl takvımmı sıteyemı bısı oldu cozemedım :)

bılgıım kadarı ıle herkesde olacak dıye bır kural yok ,kımısı nasıl adet olacagını anlamıyorsa agrısız sancısız sesız sedasız onun gıbı bısı kısıden kısıye farkeder

benimde 15 ocak ama 1-2 gün farklı olabılır. Bılmıyorum ama beklemedeyım dırek kana gıtmek ıstemıyorum ıdrar ne cıkıcak bakalım :) aynenbnde agrı oluyor regl oldum sanıyorum ama hıcbıse yok

Amin canım. Olsun hayırlısı böyleymıs Rabbim izniyle herşey ol der ve olur rahat ol..

Senben60 bunu öğrendıgıme sevındım :)regl agrılarım tanıdıkta o beyaz akıntıyı dha önce bırdefa gördüm o ayda gebe degılmsım ama. Yumurtlamayı haber verıyor demektı yada sırf gebelıge özel durum

kızlar uğur olsun diye yapmıştım ben onu ama az önce kan tahlili yaptırdım sonucum 29,22 çıktı cuma günü tekrar kan vermeye gidicem çok mutluyum dr geç döllenme dedi

bu arada canım inşallah senin güzel haberlerini alırız Rabbim nasip etsin bu ay hayırlısıyla

amiiin kuzuuum hepimize inşaAllah eşimin doğom günü şbatın 1i ona kendi evladını hediye etmek nasip olsun inşaAllah sizlerede rab'bim tez vakitte hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin canlarııım :KK16:

kızlar uğur olsun diye yapmıştım ben onu ama az önce kan tahlili yaptırdım sonucum 29,22 çıktı cuma günü tekrar kan vermeye gidicem çok mutluyum dr geç döllenme dedi

aaaa çok mutlu oldum canım sen kaç yıl uğraştın bebek için nasıl hamile kaldın ve belirtilerin neler kuzucuk ,sağlıcakla al kucağına bebişini :KK16:

o arkadaşada dedim senın bebegin hepsinden güzel yaramaz afacan olcak inşallah üzme kendini bunlarla düşünsene allahdan kaynana baskısı felan yok balım sende ...bende bırak baskıyı bedduaları var bana sanki ogullarını koca die almadım katili oldum oyle dusmanlar bana hahahahahha

ciddimisin ahh bu kaynanalar. Neden acaba oğlumuz oluncamı anlıycaz yoksa gerçekten kotu ınsanlarmı cozmedım ben bende hafiften var böyle duygu somuruşu oğluna ağlamalar sızlanmalar sonrada aman takmayın kafanızı ben ıyıyım demeler :KK70: neyse esım burada bunları sonra konuşuruz :KK70::KK70::KK70:

amiiin kuzuuum hepimize inşaAllah eşimin doğom günü şbatın 1i ona kendi evladını hediye etmek nasip olsun inşaAllah sizlerede rab'bim tez vakitte hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin canlarııım :KK16:

yaaa gerçek mi benim eşiminlide 1 şubat:KK1: bende düşünmştüm hayal kurmuştum doğum gününe sürpriz yapmak ama dün suya düştü:KK43: ayy hadi bakalım Rabbim sana nasip etsin inşallah sürprizini yapmayı:KK9: eşin en güzel doğum gününü alsın inşallah:KK9:

yaaa gerçek mi benim eşiminlide 1 şubat:KK1: bende düşünmştüm hayal kurmuştum doğum gününe sürpriz yapmak ama dün suya düştü:KK43: ayy hadi bakalım Rabbim sana nasip etsin inşallah sürprizini yapmayı:KK9: eşin en güzel doğum gününü alsın inşallah:KK9:

aaa çok güzel yaa :KK34: kuzum eşim çook iyidir inan ki herşeyin en iyisine güzeline layık ,pırlanta gibi kalbi var Allah'a bin defa şükrediyorum ,eminim senin eşinde öyledir :KK16:

aaaa çok mutlu oldum canım sen kaç yıl uğraştın bebek için nasıl hamile kaldın ve belirtilerin neler kuzucuk ,sağlıcakla al kucağına bebişini :KK16:

benim 2. bebeğim olucak bu 8. ayımda anasınıfına giden bir oğlum var bu ay hiç kafama takıp stres yapmadım onunda büyük etkisi olduğunu düşünüyorum

benim 2. bebeğim olucak bu 8. ayımda anasınıfına giden bir oğlum var bu ay hiç kafama takıp stres yapmadım onunda büyük etkisi olduğunu düşünüyorum

haklısın bende inanıyorum canım bu kafaya takmama olayına bende bu ay çok takmadım bakalım görevimizide tam yerine getirdik gerisi rab'bime kalmış

Allah ilk evladına sağlık sıhhat,karnındakinede sağlık sıhhat versin sağlıcakla kucağına al inşaAllah canııım

aaa çok güzel yaa :KK34: kuzum eşim çook iyidir inan ki herşeyin en iyisine güzeline layık ,pırlanta gibi kalbi var Allah'a bin defa şükrediyorum ,eminim senin eşinde öyledir :KK16:

elhamdülillah canım bende hep Allah ım ondan razı ol diyorum o benim huzurum bu çocuk mevzuunda da her isyan edeckken elimden tuttu her zaman yanımda oldu inşallah Rabbim bundan sonra da eşlerimizle bizim kalplerimizi hep böyle bir tutar ve hep böyle mutlu oluruz inşallah tabi herkes:KK9:

haklısın bende inanıyorum canım bu kafaya takmama olayına bende bu ay çok takmadım bakalım görevimizide tam yerine getirdik gerisi rab'bime kalmış

Allah ilk evladına sağlık sıhhat,karnındakinede sağlık sıhhat versin sağlıcakla kucağına al inşaAllah canııım

sende yeni evlisin sanırım bebiş istiyorsun rabbim tez zamanda senide sevindirsin inşlh

elhamdülillah canım bende hep Allah ım ondan razı ol diyorum o benim huzurum bu çocuk mevzuunda da her isyan edeckken elimden tuttu her zaman yanımda oldu inşallah Rabbim bundan sonra da eşlerimizle bizim kalplerimizi hep böyle bir tutar ve hep böyle mutlu oluruz inşallah tabi herkes:KK9:

inşaAllah canım amiiin mutluluğumuz bi evlatla tam olur amiiin

aa sevındım ugur gelmıs gercekten =) hayırlısı ıle kucagına almak nasıp olsun ıns kac haftalık oluyor suan?

Sesszsedasz Tebrik ederım canıımmmm :) hayırlı olsun dıkkat et kendıne ve dua et bızede. Kızlar regl olmadım hala ve test yapıcam bugünmü yapsam yarın sabahmı acaba? Olursa gec döllenme olucak benımde büyük ıhtımal. Testte görünmüyor çünkü.

X