2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
sende ıyıkı varsın hepınızde ıyıkı varsınız kızlar,ne guzel kocanda senı cok sevıyordur ,yasında genç hıc uzme kendını ,yapacaksın dımı aşkını guzel guluslerınle karsıla belkı oda ozlemıstır gulusunü dımı?cunku ınsanın kafası akıldıysa uzulduyse ıcten gulmez yuzu bılırım ama sen yap ve ınan gulumsedıkce rahatlayacaksın erkekler eslerının uzuntulerıne bı sure sonra dayanamazlar yanı söyle dayanamazlar erkekler daha cabuk bırakır daha olumsuz dusuncelere kapılır ve bız kadınlar sayesınde hep yuzlerı gulebılır kocaman sarıl eşine ,Rabbım nasıp edecektır hayırlısı ile üzme tatlı canını

dualarını esirgeme tatlım eşim geldi kacıorum ben muckss :KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

dualarını esirgeme tatlım eşim geldi kacıorum ben muckss :KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

esırgermıyım hıc Rabbım nasıp etsın kucaklarınız dolsun hayırlısı ıle Rabbım kımseyı aglatmadan nasıp etsın hasretle bekledıgı bebısını..opuyorum cnaım bende ne guzel esınde gelmıs :KK66: bende eve gıdıp esıme kavusmak ıstıyorummmm :KK70:

bugün tekrer doktoruma gittim, aynen tedaviye devam dedi, serophene yazdı, bu sefer sabah 2 akşam 2 tane içicem, bakalım bu ay ne olucak...

canım bende geçen ay gecikmeli olduğumda gitmiştim dr adetin üçüncü günü gel demişti ama kendimi hazır hissetmediğim için bide ulaşımda sorun olduğundan gidemedim:KK43: dün akşam regl oldum yarın gitmek istemiyorum hala ama eşim çok ısrar ediyor en azından durumumuzu bilelim diye çok kararsızım:KK43:

Eğer kafandaki soru işaretlerini gidermek istiyorsan gitmelisin, bunun başka bir yolu yok malesef.

kızlar uğur olsun diye yapmıştım ben onu ama az önce kan tahlili yaptırdım sonucum 29,22 çıktı cuma günü tekrar kan vermeye gidicem çok mutluyum dr geç döllenme dedi

Hayırlı olsun canım, sağlıkla büyüsün bebiş.

bugün tekrer doktoruma gittim, aynen tedaviye devam dedi, serophene yazdı, bu sefer sabah 2 akşam 2 tane içicem, bakalım bu ay ne olucak...

Pes etmek yoook:)

Son düzenleme:
Eğer kafandaki soru işaretlerini gidermek istiyorsan gitmelisin, bunun başka bir yolu yok malesef.

Hayırlı olsun canım, sağlıkla büyüsün bebiş.

Pes etmek yoook:)

Canım testleri yapıyor musun? Bende dün ve önceki gün silik çizgi vardı bugün hiç bir şey yok anlamadım :KK43:

Canlarim, yaklasik 1haftadir giremiyorum. Annem ameliyat oldugundan dolayi hep onun yanindayim ve ona bakiyorum. Bu süreçte evlat sahibi olmanin önemini bir kez daha anladim. Ben olmasaydim anneme kim böyle bakardi ki sabirla.. Yarin birgün demekki insanin evladindan başka kimsesi olmuyor yaninda bunu anladim.. O yüzden Allahima dua ediyorum, Allah olmayan herkese hayirli evlatlar nasip etsin.. Aramizda hamile olan varsa hayirli olsun, geriye dönüp okuyamiyorum vaktim olmadigi icin. Umarim herkes iyidir ve hersey yolundadir. Afyonlu arkadaslar, denizkabugu, bicimsiz, sacha, perikanadi hepiniz iyisinizdir insallah, bebis te vardir umarim.. Yeni katilan arkadaslar da hosgelmisler.. Tekrardan yazarim daha sonra hepinizi cok opuyorum Allaha emanet olun..

yarın sabah yap kuzum daha garanti olur daha önce yapmışmıydın test negatifmiydi inşaAllah vardır :KK34:
idrar testı yapmstım 3.gün negatıftı. Evet sabah yapsam daha ıyı olur sanırım. Hayırlısı inş. Canım merakla beklıyorum.
Kan testı yaptırdınız mı ?idrardamı gozukmuyor?kac gun gectı reglınız?cok soru sordum bılıyorum=)
idrar testnde görünmedı. 5-6 gün oldu canım. :)
bilmiyorum bakalım bugün sadece test yaptırdım cuma tekrar gidicem doktora

bence sende yarın falan git benimde sabah testte çıkmadı üzüldüm ama kanda çıktı

ne mutlu.. Bılmıyorum hemen kan versem hayalkırıklıgı kötü oluyorbuıdrar testınden sonra yaptırıcam..

idrar testı yapmstım 3.gün negatıftı. Evet sabah yapsam daha ıyı olur sanırım. Hayırlısı inş. Canım merakla beklıyorum.

idrar testnde görünmedı. 5-6 gün oldu canım. :)

ne mutlu.. Bılmıyorum hemen kan versem hayalkırıklıgı kötü oluyorbuıdrar testınden sonra yaptırıcam..

ne zamandır istiyodun sen,birde ilk gebeliğinmi bence sen hamilesin içime öyle doğuyor

Canlarim, yaklasik 1haftadir giremiyorum. Annem ameliyat oldugundan dolayi hep onun yanindayim ve ona bakiyorum. Bu süreçte evlat sahibi olmanin önemini bir kez daha anladim. Ben olmasaydim anneme kim böyle bakardi ki sabirla.. Yarin birgün demekki insanin evladindan başka kimsesi olmuyor yaninda bunu anladim.. O yüzden Allahima dua ediyorum, Allah olmayan herkese hayirli evlatlar nasip etsin.. Aramizda hamile olan varsa hayirli olsun, geriye dönüp okuyamiyorum vaktim olmadigi icin. Umarim herkes iyidir ve hersey yolundadir. Afyonlu arkadaslar, denizkabugu, bicimsiz, sacha, perikanadi hepiniz iyisinizdir insallah, bebis te vardir umarim.. Yeni katilan arkadaslar da hosgelmisler.. Tekrardan yazarim daha sonra hepinizi cok opuyorum Allaha emanet olun..

canııım kuzum geçmiş olsun anne çok önemli ben 16 yaşımdayken kaybettim annemi Allah başınızdan eksik etmesin inşaAllah ...
bizlerde seni özledik canım bu saydığın kişilerden henüz gebe kalan olmadı ama benim adetime son 2 gün kaldı rab'bim hakkımızda hayırlısını versin ama çok fazla hamile arkadaşımız var şükür umarım hepimiz hamile kalırız hayırlısıyla kuzummm annene çoook selam ellerinden öperim ....:KK34:

Pes etmek yoook:)[/QUOTE]

evet canım, fakat bu ay da olmazsa aşılama isticem doktorumdan, sonuçta ilaçla 2 defa denenmiş olucak..

ne zamandır istiyodun sen,birde ilk gebeliğinmi bence sen hamilesin içime öyle doğuyor

ilk gebelik olucak, ve 1 sene olmak üzere nasipse.. Mutlu oldum yazdıgınla canım :) inş. Hayırlısı. Ben kendımle beraber sızıde merak edıyorum hemen hemenaynıyız bıkac kısı :)

Canım testleri yapıyor musun? Bende dün ve önceki gün silik çizgi vardı bugün hiç bir şey yok anlamadım :KK43:

Bugün başladım tatlım. 3 saat idrarımı tutup 17:00 da yaptım. Silik çıktı T. Sende niye öyle oldu ki, aynı saatte yapmalısın, öyle mi yaptın?

canım gidicem sanırım kendimi çok kötü hissediyorum şu an:KK43::KK43:

Niye kötü hissediyorsun ki? Tam tersine yeni hayatında yeni bir dönemin başlayacağını düşünüp sevinmelisin. Ben de 16 Ocak'ta gittim muayeneye. Alttan baktı muayene etti birşey yok. Bana da adetin 3. günü gel takip yapalım dedi.

Son düzenleme:
Bugün başladım tatlım. 3 saat idrarımı tutup 17:00 da yaptım. Silik çıktı T. Sende niye öyle oldu ki, aynı saatte yapmalısın, öyle mi yaptın?

Niye kötü hissediyorsun ki? Tam tersine yeni hayatında yeni bir dönemin başlayacağını düşünüp sevinmelisin.

canım ilk defa muayene olacam normal hastalıklarda bile hastaneye gitmeyi sevmem bi de bunda alttan muayene filan olurmuş:KK50:

Sağlık olsun hep yedik bu ay o kartları be gülüm ..

Datlum o akıntı yumurta çatlamadan kısa süre önce de olabilir, çatladığı an da olabilir. 3-4 gün sürüyor aynen. Zaten o akıntı, yumurta çatladıktan sonra içinde sızan folikül sıvısıymış. Yumurtalıklardaki o batmayı da o sıvı yapıyormuş. 2-3 sonra kendiliğinden kayboluyor aynen sende olduğu gibi.

evet canım ya sağlık olsun..

canım ilk defa muayene olacam normal hastalıklarda bile hastaneye gitmeyi sevmem bi de bunda alttan muayene filan olurmuş:KK50:

Alttan baksın ne var ayoll:)) 16 Ocak'ta ben de gittim genel kontrol için, alttan baktı bana da,muayene etti, bir sorun yok dedi, adetin 3. günü gel takip yapalım istersen dedi. İçim rahatladı, eve geldim. Kızıma hamiş kalmak için de 3 kez takip yaptırmıştım, adetin 3. günü gittiğimde bile alttan bakıyodu düşün yani. Ne yapalım yavrukuşum alışıyosun zaten, üstüne örtü veriyorlar rahat ol diye. Ben artık alıştım 2. gebelik hazırlığı olduğu için.. Utansan da sıkılsan da yapacak birşey yok malesef.. 9 ay koca göbüşle de çıkıcaz o çatala yaa...:))

canım çok çok geçmiş olsun annelerimiz babalarımız bizler için çok çok önemli Rabbim acil şifalar versin annecinede.inşallah bizlerinde hayırlı evlatları olur tek temennimiz bu.sende Allaha emanet ol kuzum.öptüm çok:)

Kızlar nasılsınız hafta sonundan beri giremedim ailemin yanına falan gittik herkes gripten hasta onların yanındaydım ara ara bakabildim sadece yazılanları da çok fazla okuyamadım.umarım iyisinizdir hepiniz.bu ay da kırmızı kartı yediğim için çarşamba gününe doktordan randevu aldım bakalım bu ay neler olucak.ama karar verdim gibi ikinci aşılamayı yaptırmayıp bu ay da yumurta takibi istiycem doktordan bakalım ne diyecek.hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun.hepinizi öpüyorum :KK16:

Alttan baksın ne var ayoll:)) 16 Ocak'ta ben de gittim genel kontrol için, alttan baktı bana da,muayene etti, bir sorun yok dedi, adetin 3. günü gel takip yapalım istersen dedi. İçim rahatladı, eve geldim. Kızıma hamiş kalmak için de 3 kez takip yaptırmıştım, adetin 3. günü gittiğimde bile alttan bakıyodu düşün yani. Ne yapalım yavrukuşum alışıyosun zaten, üstüne örtü veriyorlar rahat ol diye. Ben artık alıştım 2. gebelik hazırlığı olduğu için.. Utansan da sıkılsan da yapacak birşey yok malesef.. 9 ay koca göbüşle de çıkıcaz o çatala yaa...:))

inşallah canım ya hamile olalım da Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin de inşallah yarını gülerek hatırlarım:KK43: o yavru bi gelsin zaten ısıracam onu varya herşey onun için:KK55:

X