2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

en son gıttıgım doktorda oyle gostermıstı bana anlatmıstı=) yumurtlama donemmımmıs bak bu senın yumurtan demıstı cok degısık ya içimiz =) yumurtalıkların bırı bırınden buyuk olurmus sol yumurtam buyuk benımde ve en cok agrısı orda hısederım yumurtlama donemındede regl donemındede ,yumyum ne dıye dusunuyorum amaaaa bulamadım :S

Meraba kizlar ben 5 yildir evliyim.. Cocugumuz olmadi 4 yildan beri isyiyoruz.. üniversite hastanesinde aşılama için başvurduk evraklarınızı verdik. Haber bekliyoruz..

hadı hayırlısı ile inş bekledıgınız sonuclar alırsınız Rabbım yardımcınız olsun

yumyum yani yumurtam kuzum :)) Buranın genel bazı kısaltmaları var da onlardan biri :) Evet bende o güne kadar bilmezdim regl dönemimde de sağ tarafım çok felaket ağrırdı diyordum kesin sağ tarafımda kötü bişiler var ondan derdim ne bilem hakkaten ne vücudumuz var.. Allah bile kadınlara öyle değer vermiş ki kendi isimlerinden biri bizim bi organımız..

Hımm anladım sımdı=))) aynen canım ya

İnsallah canm. Cok zor bi durum bizden sonra evlenen arkadaslarmizn çocuklar oldu. Onları görünce insan çok üzülüyor. Evimizde bir ses bir nese olsun istiyoruz. Rabbim bizede isteyen herkese nasib etsin inşallah.

Ne diyosun ttp yani koyulasmasa da yumurtam catlamis olabilir mi Allah imm benim ki hic koyulasmiyo hesabima gore yumurtlama gunum de gecti hic biaksam koyu cizgi gormedim ama belki yumurtladim ayol ( ayybcok sagol ttp seni de cok tebrik ederim allah kucagina saglikla aldigin gunlerini de gosterisin:))

İnsallah canm. Cok zor bi durum bizden sonra evlenen arkadaslarmizn çocuklar oldu. Onları görünce insan çok üzülüyor. Evimizde bir ses bir nese olsun istiyoruz. Rabbim bizede isteyen herkese nasib etsin inşallah.

Amınn ıns Rabbım hayırlısı ıle nasıp etsın ,kac yasındasınız buarada

ne tedavin vr senin cnm

ay kızlar patlamak üzereyim bugün sabahtan izin aldım gittim bankada işlemlerim vardı
kartımıda kaybettim bulamıyrum
neyse tel et dediler şubeden tel ediyorum demezlermi anne kızlık soyisminiz yanlış çıkıyor diye ay çıldırıcam ya tel ediyorum şubeye cevap veren yok
zaten işi bilmiyorlar hepsi birbirine soruyor
karnım ayrı ağrıyor yine ara kanamam olucak duramıyorum sancıdan artık geçsin şu 18 gün ya

Hayy Allah razi olsun ama bebegim benim cizgilerim yumurtlama gunumdede silikti oncesi de silik suan da silik 30ocakt regl olmam lazim yani yumurtlama gunum gecti haa iliskiye girdinmi dersen hic kacirmam girdim kocami zincirliyorum (mecazi anlamda ta:)) o aralar zorla yani adam da bikti beni hic cekici bulmuyo artik eminim seks degilde sanki gorevi gibi yazik uzuluyorum ona da elimde degil( bu arada bu akintinin illa uzamasi mi lazim sekerim islaklik yetmez mi suan var belki de tuttu hahaaa:)) tabiki kendimi kandiriyorum ama ya tuttuysa bu ay ayyyyy ne guzel.. neyse tamam simdi parmakla analiz yapicam naapiyim son care olmadi gunumu beklicem belki gecikir ((

ay dodi şuanda hamile kalmam imkansız olsa da bizde 2 günde bir ilişkiye girmeye gayret ediyoruz
bu şekilde spermler daha çalışkan oluyormuş diye duydum ama bende diyorum kocam beni beğenmiyormu acaba artık görev gibi insanın içinden gelmesi lazım ya.ne güzelmiş keyfin ne zaman isterse o zaman olması insanın yorgun zamanı oluyor sular zaten problem soğuk suya kaldığım oluyor ama ne yapcan hepsi bebiş için katlanılıyor
Rabbim nasip etsin inşallah tüm isteyenlere

24 yasindayim canm.. Bu arda resimdede bende de bir sorun yok. Üniversite hastanesi çeşitli tetkikler istedi. Hormon testi kan testi rahim filmi hepsini verdik naber bekliyoruz

24 yasindayim canm.. Bu arda resimdede bende de bir sorun yok. Üniversite hastanesi çeşitli tetkikler istedi. Hormon testi kan testi rahim filmi hepsini verdik naber bekliyoruz

yasında gencmıs sansın yuksek ,moralınıde yuksek tut arkadasım bazen olabılıyor oyle ıste ne sende ne esınde sorun olmuyor ama bı turlude olmuyor :S pekı adetlerın nasıl duzenlımı?yumurta takıbı yapıyormusun?

İnşallah adet olmazsın canım bebeğinin mujdesini alman dilegiyle ..

Bu burc olayını bende düşünüyorum insan bi tuhaf oluyor butur şeyleri düşünmeye başladımı sonra yarıda kesiyorum dur sakın şimdiden dusunme bunları diyorum ... Canım inşallah buay gonlundeki muradını rabbim versin ..

Meraba kizlar ben 5 yildir evliyim.. Cocugumuz olmadi 4 yildan beri isyiyoruz.. üniversite hastanesinde aşılama için başvurduk evraklarınızı verdik. Haber bekliyoruz..

bende 4 bucuk yıldır evliyim tedavi halen devam ediyor canım sanada Rabbim şifalar versin İnşallah sağlıklı bebeişlerin olması dileğiyle

Üzülme canım Allah (c.c) dermansız dert vermez zamanımızı beklicez başka caremiz yok beklerkende moralimizi yüksek tutcaz boşver sen arkadaşlarının komşunun cocuklarını senınki bi olsun İnşallah hepsinden güzel olcak ahahahahhaha..

dodi canım selam benımde akıntım oyle uzamıyor ben benı bildim bileli ama klomen catlama iğnesi oluncada oyle uzamadı dun akşam ve bu sabah biraz normal akıntı oldu okadar .. belki bizim metobolizmada boyle işliyor her kadında bir olmazmış canım ..bu birlikde olma işi senın ve zeytin gibi benide mutsuz ediyor zorunlu sanki görev icabı oluyomuş gibi sanki benden soguyomuş gibi hissediyorum ama ne yapayım başka caresi yok hele bi hamiş kalalım 3 -4 ay uzak dururuz ozaman bu gunleri unuturlar heheheheheh İnşallah bu sefer evladın senınle olmuştur sana tutunmuştur canım sağlıcakla kal...

Amin canım inşallah tum işsteyenlere nasip olsun ... yukardada yazdım bende uzuluyorum bu birlikdelik konusunda ama yapcak bişi yok dediğin gibi neyse canım İnşallah Rabbim bu gunlerimizi dünümüzü boşa cıkarmaz dualrımızı ve ne kadar çok anne olmayı istedigimizi görüp bize acır inşallah...

Evet canım aynı duyguları bende yasıyorum. Herbırını duydukça yıkılıyorum. Vardır bunda da bır hayır. İnşallah bızım de evımızın neselerı gelecek bağıracağız onları parka goturecegız sevkatle uyutacağız gelecek bu günler umutla ve duayla bekleyip sabredelim yeter

o arkadaşada dedim senın bebegin hepsinden güzel yaramaz afacan olcak inşallah üzme kendini bunlarla düşünsene allahdan kaynana baskısı felan yok balım sende ...bende bırak baskıyı bedduaları var bana sanki ogullarını koca die almadım katili oldum oyle dusmanlar bana hahahahahha

kızlar bişey soracam bu adetin 3. günü yapılan muayene önemli mi diğer günler gidilse aynı şeyler yapılmaz mı ya da neyin olup olmadığı anlaşılmaz mı

[SUP][/SUP]
:)tatlım kontrol çizgisindeki kadar koyu olmadı daha açık. benim yumurtlama ağrım oluyodu sende oluyo mu? adetinin 21.günü progesteron testi yaptır onda belli olur

Evet adetlerm duzenli hormonlar duzenli. Yumurtlamam var adetn n 21 gununde bakildi. Yumurtalarm acik rahim filmi cektirdim.. Ayy insallah hepimiz biran once hamile kaliriz.. Off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…