2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bebek isteyenlerin sitesine yazıyorum isteyenler yapsın kaybedecek bişey yok alllahın izniyle

sizin adınıza çok sevindim Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin
tamponu eczaneden mi aldınız ?büyük marketlerde de satılıyor herhalde
belki spermleri kayganlaştırıyordur
aslında çok mantıklı bir şey
özellikle neden beyaz zambak ama
birde tamponu ne kadar süre ile tuttunuz
aktardan mı alıyoruz bu yağı

tampon ne kızlar :S

cnm ped markalarının çıkardıpı bir ürün
adet dönemlerinde fln vajinaya yerleştiriyorsun kanamayı durduruyor snde denize gircen ya da beyaz kıyafet gircen vs rahatlıkla tüm günlük hayatında kullanabiliyorsun ucunda ip var çekion gelio

herkese hayırlı cumalar dun akşam giridm siteye anlatmaya calıştım aktardan beyaz zambak yağı aldım tamponla uyguladım yumurtlama gunu 1 kez ve hamıleyim allaha şukur rabbı m herkese versin

canım anlattıkların için teşekkür ederim.şimdi bu zambak yağını alıcaz aktardan yumurtlama günümüzde ilişkiden önce tampona yağı sürüp tamponu yerleştiricez doğru anladım galıba..bir de o tamponu nekadar bekleticez sen nekadar beklettin canım ya bunlarıda yanıtlarsan çok çok sevinirimm:)

kızlar sanırım şimdi herkes bu zambak yağını deniycek galiba şahsen ben denemeyi düşünüyorum fakat bide aklıma şöyle birşey geliyor bu yağ spermleri kaydırır o zaman daha da tutunmazmı acaba diyorum aşşa kayar akıp gider mi kiiii offff poffff yinede deneyek mi acep:)

Aynı şekilde spermlerin rahme daha çabuk ulaşmasında sağlar ama

Son düzenleme:

aynen dediğin gibi pamuklada olur ama bence daha iyi içeeri yağ ulaşsın diye ben öle yaptım siz pamukla da yapabilirsiniz 3 yada 4 dakıka bekletip çıkartıp sonra ilişki den sora ayakları bıraz uzatmak havaya bunları teyze sölemedi pamuğa sur ilişkiye gir demişti ben tecrubelerimi ilave ettim

eminim benım kadar kımse denememiştir ne kaybedersiniz herkes denesın allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Oh Oh hadi gözün aydın:)) Zambak yağıyla benim jel aynı işe yarar diyerekten zambak yağını eliyorum.. Preseed ABD de çok yaygın bir krem, KK'da da bunu kullananların sayfası var, bakabilirsin ilgini çektiyse. Bunu bulan ABD li doktor eğer çiftlerde sorun yoksa 6 ayda hamişliği garanti ediyormuş.Bende doğumdan sonra kuruluk problemi olmaya başladı ben biraz da bu durum için aldım bunu aslında. Hamişliği de kolaylaştırırsa süper olur yani:))

Kızlar ben Çarşamba (adetim bitmiş olur) kadın doğuma gideyim diyorum. Kızıma hamiş kalmaya uğraşırken troid ve ploraktin değerlerim biraz yüksek çıktığından hap kullanmıştım. Bunları bir kontrol ettireyim diyorum içim rahatlasın..

bencede canım git ,için rahat olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…