2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
evet kesinlikle öyle, hatta sebebi belli olmayan infertiliteyi bazıları öyle açıklıyormuş.. özellikle hamile kalacak mıyım kalamayacak mıyım gibi düşüncelerin neden olduğu yoğun stres vücutta bir hormonun salgılanmasına neden oluyormuş, o da gebelik oluşumuna engel oluyormuş.. belki de bu yüzden bazı insanlar tam da artık ümidini kaybettiği ve vazgeçtiği anda hamile olduğunun haberini alıyorlar..

İnsanın elinde değil ki düşünmemek:KK43:

selam kızlar bugün nete giremiyorum dosyalara boğulum yine
dermanım kalmadı yazmaya
öptüm hepinizi

Bakın potein tahlillerim de çıkmış sorun var mı dsizce

Eki Görüntüle 927025

normal deger ıle sonuctakı degerı karsılastırıldıgını bılıyorum sadece onu soyleyebılırım, yanı normal deger 5-10 arası olması gereken bu sayılardan dusuk olsa deger normal olmuyor yuksek cıkarsada normal olmuyor onu bılıyorum.en ıyı sonucu doktorunuz soyler sıze tabıkıde ama ben sadece degerlerı karsılastırdıgımda normal gozukuyor =)

normal deger ıle sonuctakı degerı karsılastırıldıgını bılıyorum sadece onu soyleyebılırım, yanı normal deger 5-10 arası olması gereken bu sayılardan dusuk olsa deger normal olmuyor yuksek cıkarsada normal olmuyor onu bılıyorum.en ıyı sonucu doktorunuz soyler sıze tabıkıde ama ben sadece degerlerı karsılastırdıgımda normal gozukuyor =)

Ne bileyim canım genetik tahliller de çıksın sonra göstericem doktora

yıllraca aşılama tup bebek kocakarı ilaçları ne varsa denedim 85 yaşında yaşlı bır terze bana hep sölerdi yap ama ben çok araştırdım bu yağ kozmetikte kullanılıyo dedim olsun kızım yap ben öle hamıle kaldım eskıden herkes böle yaptı dedi benimde yaşlım 40 bugun doğum gunum bana rabbımın mucızesı geldi allah herkese yaşatsın

pylaş paylaş tatlm inan şu soğan kürünü asla yapmm dedm onu bile yapıcm adetimi bkliorum ama hala glmeye niyeti yok bklm prolaktin yaptırıcam yarın bide beta yptrcm :KK43:

canım benım paylaştım allah yardımcımız olsun benım sorunluydu eşimde sıkıntı yoktu yıllarca denedim 14 yıl

bebek isteyenlerin sitesine yazıyorum isteyenler yapsın kaybedecek bişey yok alllahın izniyle[/QUOT

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! gercenten mi acaba??
uzun zamandır giremedim simdi yazdıklarınızı okuyorum kızlar
ayy senden rica etsem yazdıklarını buraya da kopyalar mısın ben hiçbirsey anlamadım nasıl tampon yaptın nası yapıcaz bunu ben hemen aktara da gidiyim aliyim
Hayy Allah ım hadi insallah yaaa ..

herkese hayırlı cumalar dun akşam giridm siteye anlatmaya calıştım aktardan beyaz zambak yağı aldım tamponla uyguladım yumurtlama gunu 1 kez ve hamıleyim allaha şukur rabbı m herkese versin

yıllraca aşılama tup bebek kocakarı ilaçları ne varsa denedim 85 yaşında yaşlı bır terze bana hep sölerdi yap ama ben çok araştırdım bu yağ kozmetikte kullanılıyo dedim olsun kızım yap ben öle hamıle kaldım eskıden herkes böle yaptı dedi benimde yaşlım 40 bugun doğum gunum bana rabbımın mucızesı geldi allah herkese yaşatsın

tebrık ederım,Allah kucagınıza almayıda nasıp etsın.Anlattıgınız seyı ılk defa duydum ama eskıler bılıyor demekkı dıye dusunuyorum cunku bır arkadasımında 3 yıl cocugu olmadı ve doktorlar bı sebep bulamıyorlardı sonra yıne yaslı bı teyzenın ısrarı uzerıne bagırsaklarını cektırdı ve o ay hamıle kaldı.cok degısık seyler ya ,cok sukur sızın bı bebısınız var artık=)

bebek isteyenlerin sitesine yazıyorum isteyenler yapsın kaybedecek bişey yok alllahın izniyle[/QUOT

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! gercenten mi acaba??
uzun zamandır giremedim simdi yazdıklarınızı okuyorum kızlar
ayy senden rica etsem yazdıklarını buraya da kopyalar mısın ben hiçbirsey anlamadım nasıl tampon yaptın nası yapıcaz bunu ben hemen aktara da gidiyim aliyim
Hayy Allah ım hadi insallah yaaa ..

tekrarlyayım rabbımmin izniyle
aktardan beyaz zambak yağı orjına bıde bunun kokulusu var ama kokusuz olacak çunku parfum olarak kullanılıyo bakın teyze çok yaşlı onlar zamanında yapmışlar sorun eşinde değilse olacak kızım dedi ben tup bebek aşılam neler yapmadımki bugun benım doğum gunum yumurtlama gununu bılırsen çok ıyı olur ama bılmıyosasndsa adetın 1 gunu sayalım 14 gun genelde yumurtlama gunu dur pamukla yap demişti ama ben tamponun şiseye buladım iyice yağlandı ve rahımne yerleştir iyice yaplansın sonra çıkar 1 kez ilişkı ben allah tan sonra buna inandım bence sebep oldu inşaallah nherkese sebep olsun

dodi arkadaşım anlaşılmayan bişey varsa anlatayım ben çok zaman harcadım maddi manevi siz kaybetmeyin inşşş

aktardan beyaz zambak yağı orjına bıde bunun kokulusu var ama kokusuz olacak çunku parfum olarak kullanılıyo bakın teyze çok yaşlı onlar zamanında yapmışlar sorun eşinde değilse olacak kızım dedi ben tup bebek aşılam neler yapmadımki bugun benım doğum gunum yumurtlama gununu bılırsen çok ıyı olur ama bılmıyosasndsa adetın 1 gunu sayalım 14 gun genelde yumurtlama gunu dur pamukla yap demişti ama ben tamponun şiseye buladım iyice yağlandı ve rahımne yerleştir iyice yaplansın sonra çıkar 1 kez ilişkı ben allah tan sonra buna inandım bence sebep oldu inşaallah nherkese sebep olsun

bır kere ben denedim siz o gunlerinizi değerlendirin açık açık yazdım ama eksik neyse yıne yazarım

kizlarr ne alemdesiniz? size yazinca rahatliyorum.. bebeklerimizi aliriz ins. bu ay hic hissetmiyorum olmayacak galiba..

gerçekten büyük mucize olmuş tebrik ederim şimdi kokusuz beyaz zambak yağını alıyoruz yumurtlama günü pamuğa sürüp rahme yerleştiriyoruz ilişki esnasında çıkarıyoruzmu ordamı kalıyo anlamadım o kısmını:44:

X