2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Tamam tatlım gelınce yaz heemn senı beklıorummm

ben geldim dr gitmiş geç kalmışım neyseki bitane genç bayan vardı kan ve ıdrar sonuçalarımı rıca ettım baktı normal dedi :) ben dört gözle adetımın 3gıdıp hormon testi sonucu merak edıyorum kuzum sen çatlatma iğnesi mi kullanıyordun?

bende cıkkcam senı beklıordum :))) yok canım klomendeyım ben daha ıgennın lafı bıle gecmedı henuz. senın adına coook sevındımm ya ınatla söleme 3. gunu gıtcem dıye olmazsında ınsallah bebeiş gelirrrr. hepınızı opuorum tek tekkkk gıdıorum ben yarın gorusuruzz..

evet ya bu sefer ılk defa adetımın 3gununu belkıyorum belkı bundada bı hayır vardır bende çok öptum kendıne ıyı bak :) yarın burda buluşalımm bebek

Merhaba kızlaaar

Ben de aranıza katıldım. 30 yaşındayım 1 kızım var. Geçen ay 3 haftalık hamileydim ama düşük yaptım malesef..:)) Hiç ara vermeden devam edeceğim.. Umarım bebişlerimizi kucağımıza alırız bu sene:))
Pozitif enerjimiz, dualarımızla bebeklerimze kavuşalım..

hoşgeldin canıım benim bebeğin için üzüldüm bende yaşadım o acıyı inşaAllah en kısa zamanda bebişlerimiz gelir amiiin

1,5 yıllık evlıyım canım bı yıldan fazladır olsun ıstıorum ıkı aydır tedavı altındayım. sen kac yıllık evlısın ılk bebegınımı dusunuosun.

hoşgeldiniz aramıza melek :) zeytin

hoşgeldin aramıza kuzuum senin yaş kaç kaç yıl oldu evleneli

hoşbulduk kızlar
yaş 30
7,5 yıllık evliyim:123::123:
ilk bebeğim olucak gelirse eğer ama her ay gelmekte inat ediyo

hoşbulduk kızlar
yaş 30
7,5 yıllık evliyim:123::123:
ilk bebeğim olucak gelirse eğer ama her ay gelmekte inat ediyo

gelecek bitanem verecek olan rab'bim değilmi ,o cömerttir isteyene verir hakkında hayırlısıysa bol bol dua edelim birbirimize ümidimizi kesmeyelim Allah büyüktür

gelecek bitanem verecek olan rab'bim değilmi ,o cömerttir isteyene verir hakkında hayırlısıysa bol bol dua edelim birbirimize ümidimizi kesmeyelim Allah büyüktür

amin canım inş
ama ümidimi kesmiyor da değilim hani bazenbenimle bir evlenenlerin 2. bebeleri bile oldu

Kızlar beni de aranıza alır mısınız? Bu ay ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım 6 Aralık'ta iğnemi oldum. Ama tam olarak ne zaman regl olacağımı bilmiyorum. Iğneden sonra 14 gun mu saymam gerekiyor?Doktorum regl olursan 3. Gun gelirsin olmazsan gecikme tarihinden 6 gun sonra gel dedi fakat ben tarihi bilmiyorum bu iğneyi daha önce kullanan oldu mu? Kac gun saymalıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…