2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kaç kılodasın kuzumm ben 71 kg yenı 4kg aldım ne guzel vermiştim kuzum hastaneye gıdecem saat 4 dogru burdan yakın 10dk gıderım dr göstercem akıntım var dıye fıtıl verecektii

boyun kac cnm pekı. 1,70 e 52 kıloyum ben cnm bı kac kılo almıs olabılırım buara aldım baya. geldıkten sonra hemen yaz bızede. sen ne ısı yapıodun tatlım

Hoşbuldum canım:KK16:

Zannetmiyorum çünkü hamileliğe dair hiç bir belirti yok bu ay çok garip geçiyor bakalım ne olacak...Geçen ay o kadar çok belirti yaşadım ki %100 hamileyim dedim ama yok :KK1:
Smear testi de rahim ağzında yara varsa yada ona yakın bişey varsa akıntı gibi ondan dolayı yaparlar,4,5 yıla yakın doğumcuda çalıştım ondan dolayı biraz bilgim var...
Sen şanslısın yapmadıysa tertemiz demekki rahim ağzı ve gebeliğe bir engel yok o konuda:107:

anladım cnm alttan muayene yaptığında anlıyor o zaman smear gerekip gerekmediğini

belki yumurta takibi yapar bana ondan merak ettim nasıl birşey diye çünkü verdiğim hapı kullan 3 ay sonra gel bebek için hazırlıklara başlayalım dedi
bu kadar emin konuştuğuna göre birşeye dikkat edicektir

anladım cnm alttan muayene yaptığında anlıyor o zaman smear gerekip gerekmediğini

belki yumurta takibi yapar bana ondan merak ettim nasıl birşey diye çünkü verdiğim hapı kullan 3 ay sonra gel bebek için hazırlıklara başlayalım dedi
bu kadar emin konuştuğuna göre birşeye dikkat edicektir

Evet canım genelde alttn tabi kullandığı cihaza da bağlı biraz ,yaş kaç peki ? Ne kadar zamandır deniyorsunz..Çünkü İlk gebeliklerde genelde 1 yıl olmadan bişey yapmıyor eğer herhangi bir sorun yoksa..Normal yollarla olmasını bekliyorlar olmazsa o zaman tedavi sürecine başlıyorlar duruma göre :107:
Ben Dr gittiğimde en az 9 ay denememi eğer olmazsa tedaviye başlayacağını söyledi:KK14: Artık nasıl bekleyeceksem 9 ay hemen olsun ya :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK14:

Son düzenleme:
düzce canım.. Bende muhasebecıyım :)) bende bi cok kısıden duydum beklemeyı bıraktıkları ay olmus bebıslerı. ınsallah senınde oyle olurrr.:KK49:
:)) aa neguzel nekadar çok ortak şeyler çıktı ben şimdi kan ıle ıdrar sonucu almaya gıdıyorum geç bıle kaldım öptm gelınce yazarın inş görşz

Evet canım genelde alttn tabi kullandığı cihaza da bağlı biraz ,yaş kaç peki ? Ne kadar zamandır deniyorsunz..Çünkü İlk gebeliklerde genelde 1 yıl olmadan bişey yapmıyor eğer herhangi bir sorun yoksa..Normal yollarla olmasını bekliyorlar olmazsa o zaman tedavi sürecine başlıyorlar duruma göre :107:
Ben Dr gittiğimde en az 9 ay denememi eğer olmazsa tedaviye başlayacağını söyledi:KK14: Artık nasıl bekleyeceksem 9 ay hemen olsun ya :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK14:

27 yaşındayım tatlım
3 ay fln denedik ama şu netten hesaplanan günleri takip ediyordum bir aksilik oldu kaçırdık o günleri snra kontrole gitmem gerektiğini düşündüm belki birşey vardır hemen hamile kalırsam sorun olur fln diye
devlete gittim öylesine yani kist var dedi dr çok agresifti
benim bütün moralimi bozdu orda ölümcül hastayım öyle davranıyor elime tutuşturdu kağıtları git şunları yaptır dedi
şok oldum böyle muamele karşısında kafam sersemledi içimde kaldı birşey diyemedim o dr ye
neyse çıkıp özele gittim hemen dr önemli birşey olmadığını diğer dr nin çok abarttığını sölei
doğum kontrol hapı verdi
alttan muayene etti
kan tahlili fln yaptırdı
1.5ay kaldı geçmiyor zaman
biran önce gidip öğrenmek istiyorum geçtiyse bebeğim olsun istiyorum hemen

X