Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

aşk olsun canım ne uğraşması, biz burda dert paylaşıyoruz görevimiz bu
ama ben kendimi bile çekemiyorum bazen o yuzden hiç gözüm almıyor

aman sende kendini ne ettin yani böyle söyleye söyleye çekilmez biri olacaksın gerçekten de..bence hiç öyle değil sen kuruyorsun boş yere hem aşık olunca insan pammık gibi oluyor

aman sende kendini ne ettin yani böyle söyleye söyleye çekilmez biri olacaksın gerçekten de..bence hiç öyle değil sen kuruyorsun boş yere hem aşık olunca insan pammık gibi oluyor
ooo aşık olmak dedin mi koşarak kaçarım vallaaa henuz işin o kısmını düşünmeye hele hepten hazır değilim. zaten görmeden de olmaz o yuzden keyfim gayet yerinde

ooo aşık olmak dedin mi koşarak kaçarım vallaaa henuz işin o kısmını düşünmeye hele hepten hazır değilim. zaten görmeden de olmaz o yuzden keyfim gayet yerinde

bu kadar korkma kız aşk gayet güzel oluyor tabi canım görmeden olmaz hal ve hareketleri önemli

yavrum ne yapayım ama bi kere nişanlımdan ayrıldım, bi kere nişan tarihi konduktan sonra ayrıldım. demek ki evlilik düşüncesi yaramıyor bana. en iyisi düşünmeyim hiç diyorum bende

hepsi öyle olacak değil ya kuşum at kafandan kötü düşünceleri ve yeni bi sayfa aç

hepsi öyle olacak değil ya kuşum at kafandan kötü düşünceleri ve yeni bi sayfa aç
kendim buldugum ve beni sevdigini iddia eden adamlardan yediğim kazıkları düşününce, aile iteklemesiyle bana msj atan bir adamın sevgisinden emin olabilecegimi hiç sanmıyorum

kendim buldugum ve beni sevdigini iddia eden adamlardan yediğim kazıkları düşününce, aile iteklemesiyle bana msj atan bir adamın sevgisinden emin olabilecegimi hiç sanmıyorum

o zaman canımcım mesajlaşmayı kesiyorsun ve eski hayatına dönüyorsun denemeden nerden bileceksin ki

o zaman canımcım mesajlaşmayı kesiyorsun ve eski hayatına dönüyorsun denemeden nerden bileceksin ki

ayy ilk cümleni okuyunca tırstım bir an gerçekten konuşmayı kesmem mi gerekiyor ki acaba diye megerse yine ben boş konuşmuşum da ondan demişsin denemek için msj laşıyorum zaten canım onda sıkıntı yok, ben sadece bişey hissetmemeye çalışıyorum

aynen yine sinirlendim halbuki nasıl moralli olmama rağmen başardın yahu bişey hissetmek zorundasın ayrıca, ayy çok zorsun allah bankacı beye sabır versin

Çok yanlış bir düşünce
bi kere de bana hak verseniz nolurdu sanki
aynen yine sinirlendim halbuki nasıl moralli olmama rağmen başardın yahu bişey hissetmek zorundasın ayrıca, ayy çok zorsun allah bankacı beye sabır versin
demin dedim ki dingile, ev kızı olunca bi süre sonra çeneme vuruyor arada hava almam lazım. dingilnden gelen cevaba bak :"kadın milleti işte, herşey ilk çenenizi etkiliyor "
benim cevabım ise şu : " afferin sen böyle genelle beni tüm kadınlarla "
bu da az degil yani, öyle çok sessiz bi çocuk degil, damarıma damarıma basıyor bazen

Ama haksızsın canım.. Aile için görüşüyor olsa bence elli kere çeker giderdi dost acı söyler resmen sınıyorsun çocuğu bi görüş bakalım sonra anlarsın
Hem iyi de demiş şakacı bir tip ne güzel

sankim sen azsın sende fenasın fena neler diyorsan artık o da patlamış

sankim sen azsın sende fenasın fena neler diyorsan artık o da patlamış

bak yaa elin adamı için nasıl da hemen satmışlar arkadaşlarını
ben sınamak için yapıyorum zaten o da tüm sınavları geçiyor evet deee genelleme de yapılmaz, adamın gözlerini oyarım valla

napıyosunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…