Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

napıyosunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
luna yaaa, ankaaya gelsene kocanın akrabalarını ziyarete biz de görüşelim olmaz mııı :mad:
Valla benim tek amacım senin mutlu olman:KK12:
ama ciddi söyle cerenim, oyle bi genellemeyi sözlün yapsa kafasını kırarsın, ben dedigimde haksız mıyım :KK12:

luna yaaa, ankaaya gelsene kocanın akrabalarını ziyarete biz de görüşelim olmaz mııı :mad:

ama ciddi söyle cerenim, oyle bi genellemeyi sözlün yapsa kafasını kırarsın, ben dedigimde haksız mıyım :KK12:
Şuan dese kızarım canım tabi ki ama takıldığı için sorun yapmam ki siz daha yenisiniz bunlar çok sorun değil sonradan ayar verirsin:KK53:

Şuan dese kızarım canım tabi ki ama takıldığı için sorun yapmam ki siz daha yenisiniz bunlar çok sorun değil sonradan ayar verirsin:KK53:
asıl şimdiden vereyim ki ayarı bi daha cesaret edemesin :KK12: ben bide genelenmeyi de sevmem valla sinirden kuduruyorum. iş yerinde oldugu için zaten saatte 1 msj atıyor ancak içimde kaldı resmen :KK53:

canım en erken 1 aya gidecez ziyarete : (( o sırada umarım mümkün olur görüşmeko_O

X