Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bende sevmem aslında salı günü buluşçaz canım o gün düzeliriz zaten çözdüm artık bizi mesaj bize yaramıyor çok tartışıyoruz..
Victoria secret melekleride çok güzel be valla ben olay çıkartmıştım şimdiye Sen bütün kötü huylarını üstünde uygulamaya karar verdin gidecekse baştan gitsin diyorsun yani

zaten gidecekse baştan gitsin stratejimin farkında, ben kolay pes etmem bence uğraşma dedi düşün yani adama bugun ikizler burcunun özelliklerini gönderdim hepsini taşıyorum diye. orda da iki yüzlü, kararsız, duygusuz hepsi yazıyordu, işte şimdi gözüm korktu dedi
victoria secret güzel tabi, olayın allahını çıkartırım da işte şimdilik ancak bu kadar yapabiliyorum, henuz resmi iznim yok

Valla canım bu çocuk tam senlik gibi geldi bana nedense deli dolu biri

Birkaç gün mü Valla buna dayanabilirse testi geçer bence

victoria secret dedi kızım, bikaç gün az bile de işte dediğim gibi resmi iznim yok henuz
bugun yine çok yüklenmişim garibime de diyor ki bana hergun böyle günün yarısını trip atarak mı geçireceksin, yoksa bugunluk bişey mi ona göre davranacam da

Bugünlük de bari de çok korkutma çocuğu

Ne zaman görüşçeksiniz

bugun yine lafını açtı da kesinleştiremiyoruz bir türlü. o sen gel hem istanbulu da seviyorsun gezeriz diyor ki çok mantıklı, ama ben de giden taraf olmak istemiyorum bahane bulup duruyorum. sanırım ne zaman ben adapazarında oldugumda o musait olursa o zaman görüşecez. o da nerden baksan bikaç ay sürer

Bir iki kez görüşmüş olsanız git derdim de ilk giden bence de sen olma canım tanışmak için o gelsin.. Sürsün ne kadar sürecekse o sorun değil ama sen gitme derim ben..

Bir iki kez görüşmüş olsanız git derdim de ilk giden bence de sen olma canım tanışmak için o gelsin.. Sürsün ne kadar sürecekse o sorun değil ama sen gitme derim ben..
yok canım bende gitmem zaten, bi zahmet ayarlasın kendini gelsin, ya da gelmesin benim işime gelir, ne kadar geç o kadar iyi benim için

daha çok yeni yavrum 2 haftadır konuşuyoruz, arada aileler var bide hemen görüşüp de adını koymanın anlamı yok ki. adamla sürekli msj laşıyorum zaten, yavaş yavaş tanıyım işte olmaz mı
Evet olur canım mantıklı 2 3 ay görüşme imkanınızda yokmuş zaten daha iyi tanırsın sonra görüşürsün bir kaç kez herşey netleşir..

Evet olur canım mantıklı 2 3 ay görüşme imkanınızda yokmuş zaten daha iyi tanırsın sonra görüşürsün bir kaç kez herşey netleşir..

ben işte kendimi biliyorum, ilk görüşmede olmazsa bi daha beni istemiyor triplerine girer kendi içimde savaş çıkatıtr, bu savaşı ona yansıtıp çocugu kaçırırım o yuzden iyice tanıyıp emin olup da görüşmek daha mantıklı geliyor bana. neyse ki bikaç ay var, gaza gelmezse. o arada anlarım zaten ne olup ne bitecegini diye umuyorum

İnşallah hayırlısı olur canım senin için

İnşallah hayırlısı olur canım senin için

sıkıcı hayatıma renk oldu şuan için olaya bu açıdan bakıyorum. fazla gelecegi düşünüp de kendimi hiç geresim de yok açıkçası. o yuzden iyi geliyor böyle canım. eninde sonunda herşey olacagına varacak nasıl olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…