Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

napıyosunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
luna yaaa, ankaaya gelsene kocanın akrabalarını ziyarete biz de görüşelim olmaz mııı
Valla benim tek amacım senin mutlu olman
ama ciddi söyle cerenim, oyle bi genellemeyi sözlün yapsa kafasını kırarsın, ben dedigimde haksız mıyım

luna yaaa, ankaaya gelsene kocanın akrabalarını ziyarete biz de görüşelim olmaz mııı

ama ciddi söyle cerenim, oyle bi genellemeyi sözlün yapsa kafasını kırarsın, ben dedigimde haksız mıyım
Şuan dese kızarım canım tabi ki ama takıldığı için sorun yapmam ki siz daha yenisiniz bunlar çok sorun değil sonradan ayar verirsin

Şuan dese kızarım canım tabi ki ama takıldığı için sorun yapmam ki siz daha yenisiniz bunlar çok sorun değil sonradan ayar verirsin
asıl şimdiden vereyim ki ayarı bi daha cesaret edemesin ben bide genelenmeyi de sevmem valla sinirden kuduruyorum. iş yerinde oldugu için zaten saatte 1 msj atıyor ancak içimde kaldı resmen

canım en erken 1 aya gidecez ziyarete : (( o sırada umarım mümkün olur görüşmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…