Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

En iyisi canım en iyisi.. Anı yaşa geleceği düşünme.. Kesinlikle herşey mutlaka olacağına varıyor sen düşünüp keyfini kaçırma tadını çıkar
Nurdancım ben yavaştan çıkıyorum yarın yine erken kalkıcam ay bu saatlerle oynanınca benim feleğim şaşıyor İyi geceler canım görüşürüz

saol canım benim, iyi uykular sana da sen de takma kafaya hiçbişeyi, salı günü düzelirsiniz, güzel haberlerini bekliyorum

selam kızlaar

öksürükten mahvoldum bbeeeen

anaa gizemim hasta olmuşşş geçmiş olsun kuzum, doktora gittin mi
napayım işteyim hava çok soğuk ve yağmurlu üşüyorum yaz da bitti
sen nasılsın anlarsın ya
ben sobalı evdeyim şuan t shirtle geziyorum valla
bizlerde iyiyiz efendim dün gece ufak bir kıskançlık damarım tuttu ama sabaha unutşumun her zamanki gibi, şimdi de aynı mevzuya dönemiyorum içim kuduruyor resmen

ben sobalı evdeyim şuan t shirtle geziyorum valla
bizlerde iyiyiz efendim dün gece ufak bir kıskançlık damarım tuttu ama sabaha unutşumun her zamanki gibi, şimdi de aynı mevzuya dönemiyorum içim kuduruyor resmen

ohh valla hayat sana güzel tisörtmüş aman şimdiden bunalar başladı mı valla hızlı ilerliyorsunuz bi de görüşmem hemen diyorsun zamanınız gelmiş geçiyor bile

geçmiş olsun canım bende çok gribim havalardan sanırım

sağolun canlarımmm

gittim gittim, ama öksürüğün çaresi yok kii, geçmiyor,bitmiyor, deli ediyor beni..

ohh valla hayat sana güzel tisörtmüş aman şimdiden bunalar başladı mı valla hızlı ilerliyorsunuz bi de görüşmem hemen diyorsun zamanınız gelmiş geçiyor bile

yok yok böyle iyi daha görüşmeye gerek yok
valla ben ona dedim bütün huylarımı bil ona göre duracaksan dur, gitmek istedigin zamanda hiç çekinmeden gidebilirsin askıntı olmam diye kendinden zoru var heralde hala duruyor yanımda, merakla bekliyorum bende neler olacagını

valla davranışlar, sözler hiç de öyle göstermiyor görüşmeye gerek var sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…