Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Yazmissin canim :) ay cok heyecanli :) bana da bahsetsene biraz o kisiden :)

canım 26 yaşında, bankacı, istanbulda yaşıyor. hakkında benim de bildiklerim bu kadar sayılır. tanımaya çalışıyoruz işte birbirimizi :)

canım fotoğrafla gördü ancak, yüzyüze görüşmedik. ben bi süre daha da istemiyorum açıkçası. görüşürsek direk sevgili modu olur, ben işi uzatma taraftarıyım biraz
iyi ya ben de karşılarım o zaman ıskıntı olmaz heralde
sus bakayım çok konuşma
bak yaa, meger ne çok çektirmişim size, hemen intikam alma çabaları

İyi de canım uzatınca ne olacak ki sanki bak hem artık düzenim olsun istiyorsun 2 3 sene daha diyorsun ama yaşım geçti anne olmak da istiyorum diyorsun

hmm hoşşlandın mı peki? sen 28 yasında değil miydin canım

İyi de canım uzatınca ne olacak ki sanki bak hem artık düzenim olsun istiyorsun 2 3 sene daha diyorsun ama yaşım geçti anne olmak da istiyorum diyorsun

ben çok şey istiyorum da işte yaştan sebep hepsi olamıyor malesef
aslında ne önemli önceliğim iş durumum. kendi ofisimi açmadan evlenmek çok mantıklı değil. o yüzden beklemek en doğrusu. he bu arada biri olsa işte 2 sene tanımak için de ideal olur. evlenince de bikaç ay bekleyip çocugu yaparım olmaz mı

Olur tabi canım olur da şimdi herşey planlandığı gibi gitmiyor ne yazık ki.. Yani kötü düşünmeni istemem ama hemen çocuk olmazsa birde onu beklemek zorunda kalırsınız benim yakınım öyle oradan biliyorum.. Yani bir sene geçsin elbette tanıyın ama 2.senesi isterse erteleme bence

hmm hoşşlandın mı peki? sen 28 yasında değil miydin canım

29 yaşındayım ben valla anası danası problem etmemiş sanırım ki tanıştı benimle, çok da konuşmadık bu konuda. yaşımı biliyorsun dimi dedim, evet abla dedi hıyar
hoşlanma konusunda, ben birini yüzyüze görmeden bişey hissedemem. illa görmem lazım, mimiklerini gülüşünü vs. o yuzden bişey diyemiyorum. ama konuşmaları vs hoşuma gitti o konuda yalan soyleyemem

abla mı olamaaazzzz

yok tatlım ya takılıyorum sana, mutlu ol istiyorum o yüzden frenlemek istiyorum ona karşı gelişecek triplerini
kuzum diyorum ya, gerçekten çok beklenmedik tepkiler veriyor o yuzden şaşkınlıkla tanıyorum şu anda onu, baya ilginç geldi bana o yuzden tanıyabilmek için arada kendimi durduruyorum ama her zaman olmuyor malesef

bu çocuk hakkatten senin kafa dengin gibi nurdiii

anladım canım :) bir de 2-3 yıl evlenmeyi düşünmüyorum demişsin deli misin divane misin 2-3 yıl çok be :)
evet abla mı demiş ahahahahaha

kuzum diyorum ya, gerçekten çok beklenmedik tepkiler veriyor o yuzden şaşkınlıkla tanıyorum şu anda onu, baya ilginç geldi bana o yuzden tanıyabilmek için arada kendimi durduruyorum ama her zaman olmuyor malesef

ne değişik bi tipmiş ayol bende şaşırdım bakalım gün geçtikçe neler yumurtlayacak

bu çocuk hakkatten senin kafa dengin gibi nurdiii
kime anlatsam aynı şeyi diyor, ben iyice korkuyorum yaa
anladım canım :) bir de 2-3 yıl evlenmeyi düşünmüyorum demişsin deli misin divane misin 2-3 yıl çok be :)
evet abla mı demiş ahahahahaha
ya ancak düzenim kurulur ama 2 yıla, öncesinde olursa evlilik çok yarım olur herşey sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…