Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

canım ocaktan önce zaten doğru düzgün iş bulma imkanım yok, ondan sonra ofis için gerekli olan parayı en iyi ihtimalle 1 yılda toparlarım. e sonrasında da bi yarım yıl da ancak ofisin düzeni oturur, al sana 2 yıl :KK51:

hmmm pekiiii acebaaaa bu çıtır oğlanın durumu iyi değil mi ki sana yardım etsin ofis açmada :KK45:
hayat müşterek :KK45:

erteleMEmek olacaktı :KK53:

anlarsın canım benimm, anlarsınnn :KK55:

çünkü diyosun ki ben daha önce hiç böle hissetmedim hiç böle olmadımmm :KK51:

işte onu görmeden diyemem sanırım, ne zaman görüşecegimiz de belli değil o_O
hmmm pekiiii acebaaaa bu çıtır oğlanın durumu iyi değil mi ki sana yardım etsin ofis açmada :KK45:
hayat müşterek :KK45:

canım benim babamdan istesem o da verir parayı da ben istemem, huyluyum biraz bu konuda. tamamen kendi emegimle açayım ki kimse bi hak iddia edemesin diye düşünüyorum :KK14:
bence yüz yüze gördüğün ilk an önemli o zaman kalbin sana anlatır evham yapma şimdiden canım olacağı varsa olur zaten önünde kimse duramaz :KK68:
inşallah canım, 8 10 ay sonra görüşürsek anlarım artık :KK53:

işte onu görmeden diyemem sanırım, ne zaman görüşecegimiz de belli değil o_O

canım benim babamdan istesem o da verir parayı da ben istemem, huyluyum biraz bu konuda. tamamen kendi emegimle açayım ki kimse bi hak iddia edemesin diye düşünüyorum :KK14:

inşallah canım, 8 10 ay sonra görüşürsek anlarım artık :KK53:

hm peki canım öncelikle her şeyin hayırlısı olsun
görüşebilirseniz haber et mutlaka :)

daha önce de sormuş olabilirim canım sizin planlarınız nedir sen de 20 eylülde nişanlananlar kervanındaydın :KK48::KK48::KK48:

bizim planımız şimdilik eylülde düğün ben haziran istiyordum fakat ramazan giriyor sonra bayram vs yaz bitiyor en uygunu eylül diye düşündük..tabi düğün salonu baktığımızda tam net tarih belli olacak..
çeyiz alışverişi yapıyorum çoğu bitti bol bol borç yaptım çalışıp onları ödemeye çalışıcam :KK53:

haftaya pazar dönmek zorundayım malesef, yoksa sokakta kalırım :110: artık bir ara ankaraya gelsin napalım :KK51:

gelir ankaraya ne olacak kiii :KK66: ama fazla uzatma baaaak, çünkü böyle konuşmalarından tavırlarından hoşlandım diyosun, ee devam ettikçe daha çok hoşlanırsın, kafa dengi dersin, görüşünce etkilenmezseniz birbirinizden (sen ondan ya da o senden), o zaman daha çok üzülürsün(üz)

gelir ankaraya ne olacak kiii :KK66: ama fazla uzatma baaaak, çünkü böyle konuşmalarından tavırlarından hoşlandım diyosun, ee devam ettikçe daha çok hoşlanırsın, kafa dengi dersin, görüşünce etkilenmezseniz birbirinizden (sen ondan ya da o senden), o zaman daha çok üzülürsün(üz)

doğru diyorsun canım da, daha 2 hafta oldu gelmesi için erken gibi sanki. en az 1 ay falan geçse bari, o zaman daha bi netleşir sanki. ne bileyim, ne kadar ertelersem o kadar iyi olur gibi geliyor o_O

doğru diyorsun canım da, daha 2 hafta oldu gelmesi için erken gibi sanki. en az 1 ay falan geçse bari, o zaman daha bi netleşir sanki. ne bileyim, ne kadar ertelersem o kadar iyi olur gibi geliyor o_O

1 ay ideal bence, 1 ayın sonunda bi görüşün, ona göre çizersiniz yolunuzu

X