Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kız ben bu çocuku sevdim iyi davran

ya hakkımdan geliyor diye diyorsun dimi
Amanın çocuk tam senlik canım bence tamam at giriyorum
ya sorma, tam benlik. bazen bi trip atıyor gönül alacam diye canım çıkıyor. bazen de kesin tükürecek çarkıma diyorum, alttan alıyor. hala çözemedim kendisini
gönderdim bu arada resmi

aaaa kim o kim kızzz kim nolii

halam birini bulmuş bana canım da 2 haftadır msj laşıyoruz işte bakalım kısmet

yavrum korkma bu kadar yaaaa
ya ben daha bi 2 3 sene en az istemiyorum evlilik, düzenimi kuramadım daha. para lazım, ofis açmam lazım falan. bu arada evlilik koca vs hiç istedigim bişey degil de ondan sanırım. elim ayagıma dolanıyor resmen

evvet aynen öyle hahaahaa

ama sen de kim bilir neler diyorsundur ona trip atıyordur Gördüm canım tipide müsait sana bence değerlendirin birbirinizi baksana iyi gibi konuşmaları falan

ama sen de kim bilir neler diyorsundur ona trip atıyordur Gördüm canım tipide müsait sana bence değerlendirin birbirinizi baksana iyi gibi konuşmaları falan
oo neler demiyorum ki uyuza bugun ben dırdırcıyım dedim, valla çekemem döner arkamı giderim, sen kendi kendine konuşursun dedi dedim çok açık sözlüymüşsün tebrik ederim seni bu arada boyu da 190 mış, ben en çok bunu sevdim
tuttum ben bu yeni arkadaşııı
nedense bütün arkadaşlarım öyle diyor
xyzt-5544 canım sana alıntı yaptım görmedin mi aceba
gördüm canım, cevap da yazdım diye hatırlıyorum ama yazmamış mıyım
demekki o da değişik tip bu tarzı seviyoree zaman
onun da kafa pek çalışmıyor o zaman

Bak ne güzel açık sözlüler her zaman br sıfır öndedir bence canım sorun değil diyip sonra gerçek yüzünü gösterse daha kötü 1.90 boy iyidir benim sözlümün boyu da 1.90

Bak ne güzel açık sözlüler her zaman br sıfır öndedir bence canım sorun değil diyip sonra gerçek yüzünü gösterse daha kötü 1.90 boy iyidir benim sözlümün boyu da 1.90

bende şimdiden gerçek yüzümü gösteriyorum işte de yok kaçmıyor bi türlü benden
benim boy da 170, 190 ı karşılarım sorun olmaz da çok değnek gibi lan, kapılardan sığmaz diye korkuyorum

Yazmissin canim :) ay cok heyecanli :) bana da bahsetsene biraz o kisiden :)

bende şimdiden gerçek yüzümü gösteriyorum işte de yok kaçmıyor bi türlü benden
benim boy da 170, 190 ı karşılarım sorun olmaz da çok değnek gibi lan, kapılardan sığmaz diye korkuyorum
oo daha iyi işte e o seni gördümü canıım ne düşünüyorsunuz anlat yahu Benim boy 1.60 ben bile karşılıyorum topuklularla da daha iyi oluyorum merak etme yani, sığıyorlar sorun yok canım hemde çok iyi duruyor yanında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…