Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hatırlamıyom ki şu an hatasının farkında olup olmadığını başım ağrıyor

nasıl görmedin ya nasıl görmezsin beni nasıl nikah 9 buçukta olacak canım duvakla girip şapkyı taktırayımdiyorum ama emin değilim : / 3-4 gündür baya yedim ya gelinliğe sığmazsamm bi paket halley yedim hani şu 8 li paketler var ya

Kıyamam ya ama bence evlilik farklı aslında biraz da şans bence bu işler evlennce daha iyi olanda var daha kötü olanda
İnşAllah hepimizinki çok çok çok çok iyi olur kuzucum bana bi korku filmi söyleser misin canım çoktandır izlemedim :/ birde sende face aç : (

İnşAllah hepimizinki çok çok çok çok iyi olur kuzucum bana bi korku filmi söyleser misin canım çoktandır izlemedim :/ birde sende face aç : (

Canım benim facem var ama ortak sizin için yalan bulmam lazım Sen buraya hiç atmadın ki foto nasıl göreyim
Canım aç dabbe izle çok iyi geliyor 5i izledin mi nete gelmiştir

Canım benim facem var ama ortak sizin için yalan bulmam lazım Sen buraya hiç atmadın ki foto nasıl göreyim
Canım aç dabbe izle çok iyi geliyor 5i izledin mi nete gelmiştir
arkadaşının arkadaşıyım işte aaa hani şu aslı varya işte onun arkadaşı il dışında yaşıyorum arkadaşımı görmek için geldim sen de oradaydın tanıştık kaynaştık ve face friends i olmaya karar verdik işte bu kadar
atmıştım avatara koymuştum
ama o çok korkunçlu olmaz mı ya biraz şeye kayıyor ben psycho olurum onu izlersem

Aaa doğru ya hatırladım canım valla kusura bakma aklım gidiyor bu aralar son yarım saati çok korkunçlu ama film çok güzel izle bak
Ben kaçıyorum kızlar sözlümle alışveriş keyfi yapcam 12ye doğru gelirim buralarda olursunuz inşallah

benimde mesaim bitti canım çıkıcam birazdan gece görüşürüz girebilirsem..
haydi iyi eğlenceler size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…