Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

oooooo bi Luna gördüm sankiii :63:

üstelik kendisi bana davetiyesini atacaktı ama görüyorum ki seleni face e eklerken beni eklememiş, sanırım düğününe gelmemi istemiyor :63:

oooooo bi Luna gördüm sankiii :63:

üstelik kendisi bana davetiyesini atacaktı ama görüyorum ki seleni face e eklerken beni eklememiş, sanırım düğününe gelmemi istemiyor :63:
küsüm ben işte beni unutmuşunuz hemen :110:
davetiyemi beğenmedim yeniden bascam :eek:
lan birde alıntı yapmadan yazmış görmemi istemiyo heralde ki benle uğraşmasın :63:

küsüm ben işte beni unutmuşunuz hemen :110:
davetiyemi beğenmedim yeniden bascam :eek:
lan birde alıntı yapmadan yazmış görmemi istemiyo heralde ki benle uğraşmasın :63:

ben de giremedim ki doğru düzgün bu ara, hem sen ben hesabı kapatacam deyince bir burda feryat figan gitme dedik dinlemedin ki bizi :63:
kızım bak düğününe gelecegim kavalyemi bile ayarladım hala adını bilmiyorum, valla sorsalar rezil olacam, gerçekleri açıkla artık bana :KK53:

ben de giremedim ki doğru düzgün bu ara, hem sen ben hesabı kapatacam deyince bir burda feryat figan gitme dedik dinlemedin ki bizi :63:
kızım bak düğününe gelecegim kavalyemi bile ayarladım hala adını bilmiyorum, valla sorsalar rezil olacam, gerçekleri açıkla artık bana :KK53:
ben sabahın köründe kapattırdım hesabımı bir daha da girmedim ki hıh :63: hem olsun hiç yad etmemişiniz bi gül serpmemişiniz hesabımın üstüne :KK12:
ahaha ay hiç güleceğim yoktu :KK70: tamam tamam bekle biraz:cool:

ben sabahın köründe kapattırdım hesabımı bir daha da girmedim ki hıh :63: hem olsun hiç yad etmemişiniz bi gül serpmemişiniz hesabımın üstüne :KK12:
ahaha ay hiç güleceğim yoktu :KK70: tamam tamam bekle biraz:cool:

hepimiz toplaşıp da hiç gidenin yasını tutamadım ki yaa, bi anda dagıldık gibi oldu :KK43: ama bi yere kaybolmak yok bundan sonra, anca beraber kanca beraber :KK19:
beni de face e ekle noluurrrrrrr :mad:

X