Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

1250 süpermiş ayy ben düşünemem orayı bize uzaksınız muhtemelen salonda uzaktır :110:
ama sende illa hafta sonu deme ya artık herkes hafta içi yapıyor millet işten çıkar gelir ne farkeder ki:KK45:

Evet canım bizim burda size çok uzak:KK53: Olmadı öyle yaparım artık gelmek isteyen gelsin ama sırf bu yüzden gelemeyen olursa çok üzülürüm..

biraz şey bişey işte sanki onun dediği herşey doğruymuş gibi davranıyor :110: afiyet olsun kuzum:emir_bebek:

Sağol canım :KK53:
Benim sözlümde öyle anlayabiliyorum seni ama hatasını falan kabul ediyor senin nişanlında ediyorsa özür dileyebiliyorsa onu da halledebilirsiniz o_O

Fsm tarafı çok pahalı ki canım:KK53: Buralar daha uygun aslında kır düğünü istiyordum ben ama fiyatlar onda da çok uçuko_O

ama biz neden isteklerimizi gerçekleştiremeyceğiz ki düğün olayında :mad:bende gold düğün salonunda istiyorum hemde çokkk otel kısmında 8000 bincikmiş :mad:

ama biz neden isteklerimizi gerçekleştiremeyceğiz ki düğün olayında :mad:bende gold düğün salonunda istiyorum hemde çokkk otel kısmında 8000 bincikmiş :mad:
Pazar günü annemin arkadaşının oğlu evlendi goldda gerçekten harika canım onlar 6000e tuttmuşlar :KK53: İkramlar çok güzel mini pizzalar falan:KK53:

Pazar günü annemin arkadaşının oğlu evlendi goldda gerçekten harika canım onlar 6000e tuttmuşlar :KK53: İkramlar çok güzel mini pizzalar falan:KK53:

evet benimde haziranda arkadaşım evlendi orda haftaiçi olmasına rağmen 8000 dediler..aynen baya da ikramlık çeşidi vardı ama orasının da bikaç değişik salonu varmış demekki fiyatlari değişiyor seçime göre:110:

evet benimde haziranda arkadaşım evlendi orda haftaiçi olmasına rağmen 8000 dediler..aynen baya da ikramlık çeşidi vardı ama orasının da bikaç değişik salonu varmış demekki fiyatlari değişiyor seçime göre:110:
hafta içi 8000 mi:KK57: o parayla hafta sonu sarperi tutardım brn olsam:KK53::KK53: birde ona çok diyordum:KK53:

X