Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ehehe ay valla çok gülesim geliyor şu an : D sağol canım o senin güzelliğin 60-61 falandım hey gidi

hiç de güzel degilim ben
bundan 8 10 kilo fazlasın korseyle falan o kadar da çok durmaz ayrıca yüzünün güzelliği yeter kızım, bebek gibisin la, nazarım değecek diye korkuyorum

Gitmek yok bugün bak

evinde kaldıgım arkadaş yemekten sonra uyuyakaldı, eğer uyanmazsa gitmem bi yere ama uyanırsa merakli bir kişilik oldugu için kendisi tepeme çöker o zaman gitmek zorunda kalabilirim

ehehe : D ben nerden öğrendiydim acaba

Okul yıllarından olabilir canım

Bilmiyormu bu siteye üye olduğunu

bence güzelsin hıh sen anca kendine ye bitir
ay sağol kuzucum aman bi tarafımı kaşıyayım valla son 2 haftada baya badire atlattım bana nazar deme içinden dua oku kuzucum bakalım az kaldım umarım günlük güneşlik güzel bi gun olur : )

Allah nazarlardan saklasın güzel gelini
düğün öncesi olur aksilikler sen keyfine bak, güneşli olmasa da o gün ( ki ankara 1 haftadır geceleri morg gibi ) senin yüzünde güneş açsın o yeter

Allah nazarlardan saklasın güzel gelini
düğün öncesi olur aksilikler sen keyfine bak, güneşli olmasa da o gün ( ki ankara 1 haftadır geceleri morg gibi ) senin yüzünde güneş açsın o yeter
Amin canım aminnnnn
Ay aman aman ne güzel sözler bunlar sağol canım

ehe ay yok izlemedim seksenleri izledim tv de tırstım

Aaa izleseydin keşke ben şimdi Siccine gidicem yeni çıktı oda iyiymiş

Ben kız arkadaşın sanıyordum canım erkekse bencede bilmesin

: ) gelmesin ya ben gitmicem annemle kalıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…