Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

1250 süpermiş ayy ben düşünemem orayı bize uzaksınız muhtemelen salonda uzaktır
ama sende illa hafta sonu deme ya artık herkes hafta içi yapıyor millet işten çıkar gelir ne farkeder ki

Evet canım bizim burda size çok uzak Olmadı öyle yaparım artık gelmek isteyen gelsin ama sırf bu yüzden gelemeyen olursa çok üzülürüm..

biraz şey bişey işte sanki onun dediği herşey doğruymuş gibi davranıyor afiyet olsun kuzum

Sağol canım
Benim sözlümde öyle anlayabiliyorum seni ama hatasını falan kabul ediyor senin nişanlında ediyorsa özür dileyebiliyorsa onu da halledebilirsiniz

Fsm tarafı çok pahalı ki canım Buralar daha uygun aslında kır düğünü istiyordum ben ama fiyatlar onda da çok uçuk

ama biz neden isteklerimizi gerçekleştiremeyceğiz ki düğün olayında bende gold düğün salonunda istiyorum hemde çokkk otel kısmında 8000 bincikmiş

ama biz neden isteklerimizi gerçekleştiremeyceğiz ki düğün olayında bende gold düğün salonunda istiyorum hemde çokkk otel kısmında 8000 bincikmiş
Pazar günü annemin arkadaşının oğlu evlendi goldda gerçekten harika canım onlar 6000e tuttmuşlar İkramlar çok güzel mini pizzalar falan

Pazar günü annemin arkadaşının oğlu evlendi goldda gerçekten harika canım onlar 6000e tuttmuşlar İkramlar çok güzel mini pizzalar falan

evet benimde haziranda arkadaşım evlendi orda haftaiçi olmasına rağmen 8000 dediler..aynen baya da ikramlık çeşidi vardı ama orasının da bikaç değişik salonu varmış demekki fiyatlari değişiyor seçime göre

hafta içi 8000 mi o parayla hafta sonu sarperi tutardım brn olsam birde ona çok diyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…