Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bence harika birşey neden korkunç olsun ki sevdiğin adamla aynı evi aynı hayatı paylaşacaksın:KK68:

Hmm ne kadar ki ben bilmiyorum orayıo_O

5000 bini geçer sanırım canım tam da bilmiyorum arkadasımın olmuştu düğünü orda da fiyatı net bilmiyorum ama ilk orayla görüşücez..iki tarafa da yakın çünkü..

beşevler carrefour un orda canım..

öyle olmuyo işte : / ya da yaşadığım şeyler beni çok bunalttı bilmiyorum umarım düşüncelerim değişiro_O
Değişir mutlaka canım kötü şeyler düşünme zor günler geçirdin ondan korkuyorsun.. Arada herkese olur o sonuçta evin içinde tanıyacaksın onu yeni yeni huylarınız ortaya çıkacak bunlar elbette korkutur ama sevgi saygı ve aşk varsa hepsi hallolur gibime geliyor benimo_O

5000 bini geçer sanırım canım tam da bilmiyorum arkadasımın olmuştu düğünü orda da fiyatı net bilmiyorum ama ilk orayla görüşücez..iki tarafa da yakın çünkü..

beşevler carrefour un orda canım..
5000 mi Allahım millet uçmuş ya kına için hemde düğünde değil:KK57: Allah yardımcımız olsun

Değişir mutlaka canım kötü şeyler düşünme zor günler geçirdin ondan korkuyorsun.. Arada herkese olur o sonuçta evin içinde tanıyacaksın onu yeni yeni huylarınız ortaya çıkacak bunlar elbette korkutur ama sevgi saygı ve aşk varsa hepsi hallolur gibime geliyor benimo_O
İnşAllah canım ya o bana uyacak mı o durum beni korkutuyor o_O

senin işin daha zor hem nişan hem düğün Allah kat kat yardımcın olsun :KK53:kazançlar salonlara gidiyor ya sinir olmamak elde değil :110:

Hiç sorma canım nasıl olacak bilmiyorum burada bir salon gördüm bayıldım nişan için 1250 dediler ama hafta içi olmadı öyle yaparım bana kalsa nikah yeter:KK53:

İnşAllah canım ya o bana uyacak mı o durum beni korkutuyor o_O
Neden uymasın ki o_O

Kızlar siz devam edin yemek yiyip geliyorum :KK70:

Hiç sorma canım nasıl olacak bilmiyorum burada bir salon gördüm bayıldım nişan için 1250 dediler ama hafta içi olmadı öyle yaparım bana kalsa nikah yeter:KK53:

1250 süpermiş ayy ben düşünemem orayı bize uzaksınız muhtemelen salonda uzaktır :110:
ama sende illa hafta sonu deme ya artık herkes hafta içi yapıyor millet işten çıkar gelir ne farkeder ki:KK45:

Neden uymasın ki o_O

Kızlar siz devam edin yemek yiyip geliyorum :KK70:
biraz şey bişey işte sanki onun dediği herşey doğruymuş gibi davranıyor :110: afiyet olsun kuzum:emir_bebek:

X