Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

işte dolaşır bakarız fiyatlarda çok abartı fark yoksa haftasonu olur.ama haftaiçide olsa sorun olmaz be canım gelmek isteyen illa ki gelir
Öyle tabi canım da hafta sonu gibi olmaz cumayı da hafta sonundan sayıyorlarmış birde çok uyanıklar valla Ben elegans a bayılıyorum mesela

Öyle tabi canım da hafta sonu gibi olmaz cumayı da hafta sonundan sayıyorlarmış birde çok uyanıklar valla Ben elegans a bayılıyorum mesela

aynen ya cumayı da sayıyorlarmış işimiz zor haftaya elegans da tanıdığımızın düğünü var gidicez bakalım nasılmış göreyim herkes çok methediyor..daha önce gittim mi acaba hatırlamıyorum da

Elegans genelde çok pahalı olmasıyla biliniyor canım bizim tanıdığın kınası 10000e orada yapıldı düşün işte Ki bana sorarsan ben asla vermem o parayı

Elegans genelde çok pahalı olmasıyla biliniyor canım bizim tanıdığın kınası 10000e orada yapıldı düşün işte Ki bana sorarsan ben asla vermem o parayı

aynen bizim komşu da o kadar vermiş başlangıç tabağı falan olacakmış..
ben hiç vermem toplasan üç saat bişey yazık ya o paraya ev dizersin yeminlenama mecbur işte vericez bayıla bayıla..

aynen bizim komşu da o kadar vermiş başlangıç tabağı falan olacakmış..
ben hiç vermem toplasan üç saat bişey yazık ya o paraya ev dizersin yeminlenama mecbur işte vericez bayıla bayıla..
yok canım vermicem 10000 verirmiyim ben.. Başlangıç tabağı yemek falan valla millet evde yesin yemeğini öyle gelsin

hee yani milleti doyurma çabam yok amann gerçi o günler gelsinde varsın fiyat fazla olsun hayallerimize kavusucaz
Valla canım bende mi sorun var bilemedim şimdi ama 3000e de var çok güzel salonlar arkadaşım 2500e tutmuştu ben bayıldım çok güzeldi ikramda vardı yeterli diye düşünüyorum onun yerine evime eşya alırım yada balayına harcarım

yok canım ya bende aynıyım bence 10 binliklerde sorun var sadece gösteriş diye düşünüyorum 2500 luk hangi salondu canım aklımda bulunsun

unutur muyuz canım hiç bizde konuşamıyoruz ki toplanamıyoruz hiç nedense
eşyalar falan yerleşti mi eve nasıl oldu
olsun banane merak etmemişiniz hıh
eşyalar yerleşti montajı oldu çeyiz gitti : ) gelinlik kaftan ayakkabı damatlık hepsi tamam, bi kaç gün ipin ucunu kaçırdım şimdi kaftanı aldığım kiloya dönmem lazım
bu arada hayırlı uğurlu olsun nişanın foto at bana da bakıyım nasıl olmuşun

sağol canım resim nasıl atıcam ki face iniz yok sonra foto foto ben napayım
ohh maşallah size herşeyiniz tamam olmuş kaftanlara bayılıyorum ya ne değişik modeller var..saçına toka taç falan alsaydın kına gecesi için

var canım tacım : D kaftanı alırken aldım : ) albüm yap işte KK da bi tek biz görebilelim : P hem benim face im var : P

var canım tacım : D kaftanı alırken aldım : ) albüm yap işte KK da bi tek biz görebilelim : P hem benim face im var : P

aman bana burda albüm yap deme katil olurum çok zor oluyor zaten bu yeni haliyle beceremiyorum benimde face im var ama sırf resim için zorlayamam seni

yok canım ya bende aynıyım bence 10 binliklerde sorun var sadece gösteriş diye düşünüyorum 2500 luk hangi salondu canım aklımda bulunsun

Prenses diye hatırlıyorum canım Çok da hoştu hem.. Fazlasına gerek yok zaten birde melodi var orasıda güzel yemekli2500 ama extramı değil mi bilmiyorum araştırmak lazım

hım ok kib bye.

Aman da aman sen uğrarmıydın buralara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…