Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

biraz da doğru be canım bizde arabayla gidiyoruz heykele bi ton otopark parası veriyoruz..bence sözlün en iyisini yapıyor benin nişanlım biraz lord dur da binmez otobüse metroya falan bende buna uyuz oluyorum..

biraz da doğru be canım bizde arabayla gidiyoruz heykele bi ton otopark parası veriyoruz..bence sözlün en iyisini yapıyor benin nişanlım biraz lord dur da binmez otobüse metroya falan bende buna uyuz oluyorum..
O doğru evet ona birşey demiyorum ama kendide gelmesin madem bana bencillik gibi geliyor.. Normalde benim sözlümde sevmez ama böyle durumlarda mecbur..

O doğru evet ona birşey demiyorum ama kendide gelmesin madem bana bencillik gibi geliyor.. Normalde benim sözlümde sevmez ama böyle durumlarda mecbur..

gerçi dönüşte de araba rahat oluyor yorgun olunca otobüs hiç çekilmiyor..her zaman değilde bari alışveriş zamanında arabayla gitseniz iyi olur..

Elbise varmıdır canım kışlık falan

her şey var canım aklına gelebilecek yazın gitmiştim abiye elbiseler bile vardı..cumhuriyet caddesinde de yeni açıldı daha büyüğü uğrarsın bi ara

Arabayı değiştirdiler şimdi yeni aldığı arabayla geldi Cuma günü gel bak aşkım bile demedi =)

Addaxa gidicektim orayada uğrarım madem canım

Arabayı değiştirdiler şimdi yeni aldığı arabayla geldi Cuma günü gel bak aşkım bile demedi =)

Addaxa gidicektim orayada uğrarım madem canım

erkekler be canım çok ince düşünmüyorlar en azından bize denk gelmedi öylesi genelde araba konusunda erkek arkadaşlarıyla muhatap oluyorlar

Bu aralar öyle sıkılıyorum ki defolup gidesim var başka yerlere..

geçer yavrum geçer merak etme

arabaları konuusunda hiç kafanı yorma bence altından kalkamazsın

Neyin altından kalkabiliyorum ki zaten

bugun olan olaya bak da halina şükret

sabah buluştuk arkadaşlarla kahvaltı için, burhan ın oldugu arkadaş gurubumla yani. neyse öğleden sonra herkesin işi varmış dagıldılar. burhan ben, bide bi arkadaş daha kaldı ama burhanla yeni tanıştı sayılırlar. neyse işte geçtik başka yere oturduk burhan dedi ki sinemaya gidelim. baya şaşırdım ben de bu adam benle bişey yapmak istiyor diye hava da yagmurlu beyefendinin metroya binesi geldi, biz arabayı oldugumuz yerde bıraktık, metroyla bi dunya yol gittik sırf paşanın canı istiyor diye avm ye bi gittik, sinema tadilattaymış sonra arkamıza baka baka arabaya geri döndük yine metryoal beni eve bıraktı o döndü şansımıza bakar mısın yaa

Kıyamam ya kırk yılın başında birşey yapacaktınız o da olmamış İyi sen gimişsin ben gitmezdim araba varken o kadar yolu

Kıyamam ya kırk yılın başında birşey yapacaktınız o da olmamış İyi sen gimişsin ben gitmezdim araba varken o kadar yolu

adamın şevki kırılmasın dedim gittim ama o da boşa gitti, aynı yolu geri döndük sonra yılda bir yalnız kalıp bişeyler yapacaktık olmayınca olmuyormuş işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…