Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çok kötü bizde yok Allahtan :KK53:
siz salon falan bakıyor musunuz canım nişan için..şimdiden bakmak lazımmış bizimde araştırma yapmamız lazım :KK17:
Canım tarih kesin değil daha tel için falan açıkçası bakmıyoruz hem biz kendi kendimize yapmıcaza ki sonuçta onlardan hiç ses çıkmıyor =)

Canım tarih kesin değil daha tel için falan açıkçası bakmıyoruz hem biz kendi kendimize yapmıcaza ki sonuçta onlardan hiç ses çıkmıyor =)

onlarda sizden adım bekliyordur canım sonuçta sizin cemiyetiniz olacak..sıkıştırmak istemiyor olabilirler maddiyat size dayanacak çünkü o_O

S
tten ağzım yandı bir kere canım söz için her konuyu açmam da kırılıyordum biliyorsun o yüzden sormuyorumo_O

haklısın canım hele sen bi tellerinden kurtul gerisi gelir onlarda bunu biliyorlar sonuçta:KK14:
salonlarda doluyormuş off ya araştırmak lazım..

haklısın canım hele sen bi tellerinden kurtul gerisi gelir onlarda bunu biliyorlar sonuçta:KK14:
salonlarda doluyormuş off ya araştırmak lazım..
Hafta içi de yapabilirim canım düğün değil sonuçta o yüzden bulurum diye düşünüyorum.. Senin varmı aklında bir yer yada bütçeye göre mi bakacaksınızo_O

Hafta içi de yapabilirim canım düğün değil sonuçta o yüzden bulurum diye düşünüyorum.. Senin varmı aklında bir yer yada bütçeye göre mi bakacaksınızo_O

yani bütçede önemli tabi var aslında aklımda bi kaç yer de bakıcaz artık..bende haftaiçi düşünüyorum kınayı da düğünü de zaten genelde millet öyle yapıyor artık..

X