Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Prenses diye hatırlıyorum canımo_O Çok da hoştu hem.. Fazlasına gerek yok zaten birde melodi var orasıda güzel yemekli2500 ama extramı değil mi bilmiyorum araştırmak lazımo_O

prensese gitmiştim bende beğenmiştim biz yemekli düşünmüyoruz zaten de fiyat kabarık olmasın :KK17:aman gerçi karşı taraf düşünsün bunu da ben stres edecek değilim :KK51:

Aynı canım benim.. Seni sormalı az kaldı valla artık evli bir hatun olacaksın:KK68::KK68: Gelinlik kaftan herşey alınmış çok sevindim bol bol foto bekliyorum bak senden :KK68:
bende aynı canım yorgunum dün ankaraya gittim nikah işlemleri için tüm gün yollarda ayakkabı vurdu iyileşmesini umut ediyorum yoksa çok fena olacak : / evet evli olacam korkuyom ben :KK17: ekleyecem canım inşallah :KK36:
:63: çatlamayacağım işte geçti gitti ohh :63::63:
10 gün sonra görürüm seni :rolleyes:

bende aynı canım yorgunum dün ankaraya gittim nikah işlemleri için tüm gün yollarda ayakkabı vurdu iyileşmesini umut ediyorum yoksa çok fena olacak : / evet evli olacam korkuyom ben :KK17: ekleyecem canım inşallah :KK36:

10 gün sonra görürüm seni :rolleyes:
Vazelin var bilmem bilirmisin küçük kırmızı kutuda çok iyi geliyor varsa onu sür çok iyi geliyor.. Neden korkuyorsun ki o_O

X