Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Daha çok annen olumsuz yaklaşıyor değil mi.. Eğer hala ses seda yoksa buna senin bir son vermen lazım artık

kabul etmiyor hala ceren yaaa...

bu aralar benim sandıktaki çeyizleri elden geçirdik. bir şeye bakarken bi muhabbet oldu aramızda. ben dedim ki "bununla da eşim bana hazırlasın artık" falan, annem dedi ki " onu evleneceğin kişiye söylersin artık, kim olursa o". ben dedm ki "evleneceğim kişi belli benim", annem "bilmiyorum artık..."

Ben annenle aranın bozulmasını asla istemem canım ama şuan o kuru inat yapıyor resmen.. Biraz rest çeksen olmaz mı ki

Bu laftan sonra da susma sen yine de tatlı sert bir şekilde devam ettir konuşmayı
Bilmez olur musun biliyorsun tabi belli olduğunu tarzında ısrar et bence

Ben annenle aranın bozulmasını asla istemem canım ama şuan o kuru inat yapıyor resmen.. Biraz rest çeksen olmaz mı ki

Bu laftan sonra da susma sen yine de tatlı sert bir şekilde devam ettir konuşmayı
Bilmez olur musun biliyorsun tabi belli olduğunu tarzında ısrar et bence

offffff offfffffffffffffffffff offffffffffffffffffffff

kızlar iyi geceler, ben yatıyım artık

bu da bizim sınavımız demek ki.. öyle diyoruz artık...

iyi geceler canım. benim bi arkadaş üniv. okuyor sevgilisi lise mezunu diye anne kesinlikle kabul etmiyordu kıza ev zindan olmuştu resmen. mektup yazdı dokunaklı bir şekilde, annesi ikna oldu. benden önce evlenecek ya

bizler de mi mektup yazsak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…