Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Aynı yine canım Valla çalışsam iyi olur artık canım herkes söylüyor bunu kv bile dahil

evet o da zor iş bulursun bu sefer işi beğenmezler daha iyi bir iş için sorarlar buldun mu o durumdayım şuan
ne bileyim evde oturmak da çalışmak da zor bana göre ama sende iş bulsan çok iyi olur yavaştan para birikir ve istediğin her şeyi yaparsın evlilikle ilgili

Evlenene kadar çalışmak koymaz da evlendikten sonrasını düşünüyorum canım doğruyu söylemek gerekirse.. Hiç istemediğim birşeydi bu benim

Evlenene kadar çalışmak koymaz da evlendikten sonrasını düşünüyorum canım doğruyu söylemek gerekirse.. Hiç istemediğim birşeydi bu benim

ee mecbur bişeyleri elde edebilmek için iki kişinin çalışması lazım..bizim derdimiz ev almak olduğu için benim böyle bir ihtimalim yok yoksa ki bende evde miskinliği seçerdim

Bizim de ev yok canım o yüzden mecburum ya zaten ev olsa hiç sanmıyorum çalışacağımı

ev olsa kira vermeden tek maaşla geçinilir zaten rahat aman o kadar okudum bende bi acayibim madem kafa patlatmasaydım onca yıl tabi ki çalışmalıyım kendi kendimi telkin edeyim

ev olsa kira vermeden tek maaşla geçinilir zaten rahat aman o kadar okudum bende bi acayibim madem kafa patlatmasaydım onca yıl tabi ki çalışmalıyım kendi kendimi telkin edeyim

dün bir bayan konu açmış canım sevgilisi 3.500 kendisi 3000 maaş alıyormuş ama ev yokmuş kredi çekeceklermiş ayda 2000 geçinebilirmiyiz diye soruyordu işten çıkarırlarsa diye korkuyormuş dedim biz ölelim o zaman

ayda 2000 mi demekki çok lükse alışmış rahat rahat yeter hemde yuh

Aylık 6500 gelirleri var canım hala kafasında soru işaretleri var acaba diyorum bizmi hayatı basite alıyoruz ne oluyor yani

yok be canım onların abartması huzur olsun yeter..napalım biz o kadar bolluk içinde büyümedik fazlasını da hayal etmiyorum açıkcası..belli beklentilerim var evlilikten onlar oldu mu Allahın izniyle ikimizin maaşı yeter de artar bize bence bizde anormallik yok o kadar maaş bize denk gelmez

Yok canım zaten ben ayda 6500 tlyi rüyamda görsem hayra yormam Nerede o bolluk Aslında en iyisi ne biliyormusun hiç beklentinin olmaması..

Yok canım zaten ben ayda 6500 tlyi rüyamda görsem hayra yormam Nerede o bolluk Aslında en iyisi ne biliyormusun hiç beklentinin olmaması..

valla doğru ne kadar az beklenti o kadar huzur bence de..her konuda insanlardan da öyle beklenti içinde olmayacaksın, parasal iş konusunda da ben azla yetinmeyi öğrendim..mesela işle ilgili çok şikayetlerim vardı ya artık şükrediyorum..geçen annemle konuşurken şunu alalım bunu alalım diye çeyizle ilgili her istediğimi yapabilmek çok güzel olacak..param olmasaydı o kadar rahat şunu yapalım bunu yapalım diyemezdim aileme..azla yetinmek bu olsagerek değiştim resmen

Aynen öyle canım aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz derler bende iş bulsam senin kadar alacağım ücret ama o bile ilaç gibi gelecek bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…