Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

canım siz savaşıyorsunuz sonuna kadar da devam edin orta yolu bulmak için..ama hala değişen bişey olmazsa da kendinizi bu kadar yıpratmanın alemi yok yolunuzu çizin..çok şükür işiniz gücünüz de var..nasılsa annende dahil herkes bir gün anlayacaktır güçlü sevgi bağınızı

inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer canım sağol desteğin için

Şu topiğin sessizliği sinirimi bozmaya başladı artık..

aynennnnnnnn

Canım bir seneden önce benden haber bekleme hiç Sende durumlar nasıl

hmm anladım geçmiş olsun canım bende aksine korku filmi hastasıyım şimdi dabbe çıkıyor eylül de onu bekliyorum heyecanla cinlerden korkarım çok çünkü

hmm anladım geçmiş olsun canım bende aksine korku filmi hastasıyım şimdi dabbe çıkıyor eylül de onu bekliyorum heyecanla cinlerden korkarım çok çünkü

ahahah o cin muhabbeti hiç bitmez zaten ya geçen de yine ilginç bir konu vardı froumda birinin annesi büyü yapıyormuş filan Aman Allahım ben zaten takıntılıyımdır bir de kafayı buna takarım

ya bana büyü yaparlarsa? diye

Geçen gün sözlüme gittim sürpriz yapmaya görümcem sözlüm ben oturduk cin vakasını izledik ben hiç o kadar korkmamışımdır görümcemle ikimiz sıçradık durduk Gerçek olması ve dinimizde olması korkutuyor insanı zaten Büyüler de vardı filmde ve bende korkarım büyüden tutuyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…