Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Aynen öyle canım aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz derler bende iş bulsam senin kadar alacağım ücret ama o bile ilaç gibi gelecek bana

valla ben bu bin liraya çalışılmaz diyordum ama yetiyor ya istediğim şeyleri yapabileceğim ya yeter şimdilik pazar annemle çarşıya çıkacağız yemek ve kahvaltılık takımı alacağız, yada çeyiz setlerinden hepsi içinde oluyor ya karar veremedim hangi marka iyidir sence canım

Ben karaca ve emsanı beğeniyorum canım genelde onlar iyi oluyor karaca biraz daha pahalı emsana göre

Ben karaca ve emsanı beğeniyorum canım genelde onlar iyi oluyor karaca biraz daha pahalı emsana göre

emsanda oluyor mu çeyiz paketi falan..emsandan tencerelerimi alacağım ama..
karaca alacaktım bende arkadaşım evkurda çalışıyordu karacanın çatal bıçak setini sakın alma dedi kararıyormuş..
sheefer da indirimdeymiş ama onunda tencere seti iyi değil diyorlar kafam karıştı

çeyiz paketini bilmiyorum canım ama ben yemek takımı tencere takımımı falan emsandan aldım bilindik güvenilir bir marka hiç memnun olmayan duymadım karaca için daha pahalı daha önde olmasına rağmen bende birkaç kötü yorum aldım

çeyiz paketleri içinde kahvaltı takımı çaydanlık tencere cezve vs de oluyor ya daha cazip geliyor bana..
ama korkmaz ve emsan zaten tencere markası..hepsini ayrı ayrı alırsam daha mı pahalıya gelir acaba ki

çeyiz paketleri içinde kahvaltı takımı çaydanlık tencere cezve vs de oluyor ya daha cazip geliyor bana..
ama korkmaz ve emsan zaten tencere markası..hepsini ayrı ayrı alırsam daha mı pahalıya gelir acaba ki
Evet daha pahalıya gelir canım ben bir sene mi iki senemi ne ödedim taksitle Emsanın sitesine baksana canım belki vardır orada yazıyordur

Evet daha pahalıya gelir canım ben bir sene mi iki senemi ne ödedim taksitle Emsanın sitesine baksana canım belki vardır orada yazıyordur

bakayım canım..valla öyle bende şimdiden alayım düğüne anca ödemesi biter..daha küçük ev aletleri var, beyaz eşya var poff

Parasını bankaya falan atsan olmaz mı canım

oda olur aslında şimdi yaptığım gibi biriktiririm azar azar..pazar gidelim bi bakayım ne kadarlık senetler olacak ona göre..çok taksit olursa zaten küçük ev aletlerine girişemem
sabun içinde peçetelerimi aldım yarında bauhaus tan tutkalımı alıcam haftasonu başlarım cicilerime

Karar verdin mi kendin mi yapacaksın canım örnek yok mu baksaydım

Karar verdin mi kendin mi yapacaksın canım örnek yok mu baksaydım

bu tarz bişey ama tabi peçete şekilleri farklı olacak, keselere koyacağım tek tek..kurdela ve inciyle süsleyeceğim bide..bakalım olacak mı olmayacak mı hayal kırıklığına uğramamayım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…