Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Geçen gün sözlüme gittim sürpriz yapmaya görümcem sözlüm ben oturduk cin vakasını izledik ben hiç o kadar korkmamışımdır görümcemle ikimiz sıçradık durduk:KK53: Gerçek olması ve dinimizde olması korkutuyor insanı zaten:KK53: Büyüler de vardı filmde ve bende korkarım büyüden tutuyor çünkü :KK57:

evet ben de korkarım yaa :KK43: sürekli felak nas filan okuyorum zaten çok dua ederim o konu hakkında Rabbim korusun. bir zamanlar çok uğraştık da bu meselelerden ayyyy insanlar kötü kötü

Sen tatildesin şimdi demi okulların açılmasına da az kaldı zaman ne çabuk geçiyor:KK68:

evet canım tatildeyim ama çok az kaldı, 1 eylülde iş başı yapıcam :KK57:

iyiyim tatlım yazı geçiriyorum :KK70:
sen nasılsın ne var ne yok
çizelgeler de uçtu gitti kim ne alemde göremiyorm :KK51:

gamzeli okudum ama sıkıntınızı tam anlayamadım ya
evlilik teklifinden sonra aileler mi tanıştı? bu esnada mı kötü davrandı sevdiğine?

yok canım daha aileler tanışmadı... :KK43:

Aynen bende çok benzerim sözlümde benzer hatta balayında gitsek mi napsak:KK53:

gidilir gitmesine de aç kalırız beeee
gerçekten aç kalırız

evet canım tatildeyim ama çok az kaldı, 1 eylülde iş başı yapıcam :KK57:

yok canım daha aileler tanışmadı... :KK43:

sen annenin duygu düşüncelerini çok belli etme bence yaa şimdilik sevdiğine :KK51:

gidilir gitmesine de aç kalırız beeee
gerçekten aç kalırız

sen annenin duygu düşüncelerini çok belli etme bence yaa şimdilik sevdiğine :KK51:

Domuz eti yada yağı olmadığı sürece ben yerim gibi geliyor çünkü çok iştah açıcı yiyorlar ben özeniyorum:KK53:
öğrenciler 15 eyülde başlayacak, ama biz 1 eyülde başlıyoruz

Olsun başlasın belki kafan dağılır birazo_O

Domuz eti yada yağı olmadığı sürece ben yerim gibi geliyor çünkü çok iştah açıcı yiyorlar ben özeniyorum:KK53:

kafamın dağılmasına gerek kalacak bi durum olmasın istiyorum artık ben yaaa :KK42:

gelsinler istesinler, söz olmuş olsun böylece; kurbanda da aile arası bi nişan töreni olsun istiyorum :KK42:

yok bee yiyemezsin yaa damak tadımızıa hiç uymuyor uzakdoğu mutfağı :KK53::KK53:
pilavın bile tadı çok farklıdır oraların :KK53:

birebir yansıtmasam da az çok biliyor maalesef :KK43:

İnat edeceksin mecbur
Biraz asi davranmak lazım :KK43:

yok bee yiyemezsin yaa damak tadımızıa hiç uymuyor uzakdoğu mutfağı :KK53::KK53:
pilavın bile tadı çok farklıdır oraların :KK53:

İnat edeceksin mecbur
Biraz asi davranmak lazım :KK43:

bak yine acıktım allahım bir insan nasıl sürekli yemek düşünür ya :KK57: Ben baharatlı şeyleri çok seviyorum onlarında genelde öyle o_O Ramen falan yedim mesela o_O

X