Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hiiç ifrit olma bebegim bunu değiştirme ihtimalin yok boşuna kendini strese sokma, kabullenmek en güzeli.
Bak birde ben bugün çok mutluydum nerden geldik bu konuya Nurdancım özlemişim seninle konuşmayı ama şimdi uyusam iyi olacak yarın 8de kalkmam lazım İyi geceler tatlı rüyalar yarın görüşürüz

Bak birde ben bugün çok mutluydum nerden geldik bu konuya Nurdancım özlemişim seninle konuşmayı ama şimdi uyusam iyi olacak yarın 8de kalkmam lazım İyi geceler tatlı rüyalar yarın görüşürüz

beni görünce şikayetlerin aklına geliyor sanırım

haydi hemen yataga koş sen iyi uykular canımcım

benimde bir ay sonra belli oldu ama hiç taktığın yok

canım benim takmaz olur muyum hiç, ama inanılmaz bir yogunlugum var bu ara bütün yaz yattım bikaç gündür yazın yerine de koşturdum resmen

yoksa ben senin nişanını takmaz olur muyum hiç, en büyük destekçilerindendim unuttun mu

canlarım cigerlerim, yarın sabah bir iş görüşmesi için ankaraya gidecegim, deneme amaçlı da sunuma yardımcı olarak götürecekmiş beni mustakbel patroncum, o sebeple perşembe akşamına kadar sanırım buralarda yokum. ulaşmak isteyenler için facebook adresim ( bir çoğunuzda mevcut ) oradan ulaşamayacaklar için ( ceren sana söylüyorum ) mail adresim sizlerde bulunmaktadır.
görüşene kadar esen kalın

hayırlı olsuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnALLAH TEMİZ KALPLİLERE MERHAMETİNİ GÖSTERİYOR İŞTE

Ay Nurdann Çok sevindim inşallah hayırlı haberlerle dönersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…