Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

canlarım cigerlerim, yarın sabah bir iş görüşmesi için ankaraya gidecegim, deneme amaçlı da sunuma yardımcı olarak götürecekmiş beni mustakbel patroncum, o sebeple perşembe akşamına kadar sanırım buralarda yokum. ulaşmak isteyenler için facebook adresim ( bir çoğunuzda mevcut ) oradan ulaşamayacaklar için ( ceren sana söylüyorum :KK53: ) mail adresim sizlerde bulunmaktadır.
görüşene kadar esen kalın :KK52:

çok sevindimmmm, hadi hayırlısııı :KK50:

benden de size gelsin hepisi :KK12:

ben hep karıştırıyorum yaa siz evlenince nerede yaşayacaktınız :KK23:

Ay Nurdann Çok sevindim inşallah hayırlı haberlerle dönersin :KK68::KK68:

kızlaar bugün ne olduuuu :KK61:

benimkiyle tel'de konuşuyoduk, kısa bi zaman önce nişanlanmış bi arkadaşıyla görüşmüşler, işte çocuk buna kayınvalidem beni çok seviyo, sürekli arıyo soruyo, çağrıyo, oğlundan ayırmıyo falan diye anlatmış :KK51:

benimki de bi içerlemiş bizim şu anki duruma :KK61:darısı bana diye geçirmiş içinden :KK61:

telefonda sesi resmen ağlamaklı anlattı bunları bana :KK42:

diyo ki "aşkım, annenin de bana içten bi "oğlum" dediği günler gelecek di mi" :KK42:

onun annesi beni istemiyo olsaydı, bırak bi gün bana can-ı gönülden kızım diyecek mi diye düşünmeyi, kadının sesini bile duymak istemezdim bi daha..

çok üzüldüm bugün onun bu haline yaaa :KK42::KK42::KK42:

Valla hayat sana güzel:KK53:

tabi bana güzel kızım, gencim güzelim bekarım daha ne olsun :KK47::KK47:

benimkiyle tel'de konuşuyoduk, kısa bi zaman önce nişanlanmış bi arkadaşıyla görüşmüşler, işte çocuk buna kayınvalidem beni çok seviyo, sürekli arıyo soruyo, çağrıyo, oğlundan ayırmıyo falan diye anlatmış :KK51:

benimki de bi içerlemiş bizim şu anki duruma :KK61:darısı bana diye geçirmiş içinden :KK61:

diyo ki "aşkım, annenin de bana içten bi "oğlum" dediği günler gelecek di mi" :KK42:

onun annesi beni istemiyo olsaydı, bırak bi gün bana can-ı gönülden kızım diyecek mi diye düşünmeyi, kadının sesini bile duymak istemezdim bi daha..

bebegimmm inşallah gelecek o günlerde ama biraz daha sabır :KK61: bak ne kadar şanslısın ki sevgilin zorluklardan vazgeçen bir insan degil, birbirinize sıkıca tutunup bekleyin bu günlerin geçmesini o_O

bebegimmm inşallah gelecek o günlerde ama biraz daha sabır :KK61: bak ne kadar şanslısın ki sevgilin zorluklardan vazgeçen bir insan degil, birbirinize sıkıca tutunup bekleyin bu günlerin geçmesini o_O

dayanamıyorum ama onun böyle içerlemesine :KK42::KK42::KK42:

Gelecek o günlerde Allahın izniyle.. Nurdana katılıyorum düşünceleri falan çok hoş herkes bu şekilde düşünmez bunlara rağmen hala annenle iyi olmak istiyor bence sen çok şanslısın sadece biraz zaman ihtiyacınız var..o_O

aynen öyle canım tadını çıkar:KK68:

canım benim takmaz olur muyum hiç, ama inanılmaz bir yogunlugum var bu ara :KK57: bütün yaz yattım bikaç gündür yazın yerine de koşturdum resmen :KK57:

yoksa ben senin nişanını takmaz olur muyum hiç, en büyük destekçilerindendim unuttun mu :KK48:

olsun değişiklik olmuştur senin için baya sıkılmıştın evde..
iş görüşmen de inş olumlu olur, hayırlı haberlerini bekliyoruz :KK73:

X