Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ayy bak orayı töbe bulamam buraya geldigime şükür ediyorum ben alışırız herhalde zamanla da bari smileyleri arttırsınlar, bunlar gerçekten çok yetesiz ve sevimsiz

Ben ilk girdim bulamadım bdv yi bile bulamadım ordan gir burdan çık buldum yorumda yazdım ki bulmak kolay olsun

ayy bak orayı töbe bulamam buraya geldigime şükür ediyorum ben alışırız herhalde zamanla da bari smileyleri arttırsınlar, bunlar gerçekten çok yetesiz ve sevimsiz

alıntı yapmayı bile beceremeyip msj ları ikişer kere gönderiyorum artık

Mesela hemen altta hazır halde yorum yazabiliyoruz canım Herkesin bilgilerini görebiliyoruz profilerine bakmadan :) Birde daha hızlı sanki bana öyle geldi

benim de bildirimin hemen gelmesi hoşuma gitti valla ne yalan söyleyim ama yine de ben yeniliklere açık bir insan degilim, eskicyim ben eski halini istiyorum ( şu an mesela dilini çıkarıp sallayan smiley i kullanmak istiyorum )

Ben yenilikleri severim ama eskinin rahatlığınıda severim aman boşver face bile şekilden şekile girdi hepsine de alıştık Olmadı senin yaptığın gibi parantez açıp yazarız

Ben yenilikleri severim ama eskinin rahatlığınıda severim aman boşver face bile şekilden şekile girdi hepsine de alıştık Olmadı senin yaptığın gibi parantez açıp yazarız

aman üşenirim de bi süre sonra öyle yazmaya :) neyse yaa ilk şoku atlattım yine, aradıklarımı da yavaştan bulabiliyorum o kadar söylenmeme gerek kalmadı dün gece ilk açtıgımda siteyi koşarak kapattım o kadar sinir olmuştum

İlk bende hemen kapattım valla canım ama sen gelene kadar alışmıştım beni bırakıp gittin Bizim kızlar hala yok baksana

Hahahaa ben hepsinin en son girdikleri tarihe baktım canım Gizem Cumartesiden beri yok Luna buralardaydı Selen de sabah girmiş

sen baya çözmüşsün siteyi yaa, onları arayıp bulmuşsun falan

gizem oy kullanmak için okulunun oldugu yere gidecekti, sonra da ailesiyle köye gidecekti sanırım

Luna fazla uzaklaşmamıştır birazdan gelir :)

selen de gelir belki işyerinde yogundur şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…