Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Biter canım biter hiç hayal kurma yani hani cicim ayları deniyor ya çok doğru ondan sonra bitiyor özlem falan hergün görüyorsun zaten..

o zaman biz böyle devam edelim zira o özlem, heyecan güzel bişey
bence de biter monoton bir hayat olacak ne bekliyoruz ki ama olsun o da güzel

o zaman biz böyle devam edelim zira o özlem, heyecan güzel bişey
bence de biter monoton bir hayat olacak ne bekliyoruz ki ama olsun o da güzel

Ben denizde evliliğin nasıl bir şey olacağını az çok anladım canım :26: Yorgunum deyip koltuğa devrilen bir koca ona ölümcül bakışlar atarak yemek hazırlamaya çalışan bir eş..

Ben denizde evliliğin nasıl bir şey olacağını az çok anladım canım :26: Yorgunum deyip koltuğa devrilen bir koca ona ölümcül bakışlar atarak yemek hazırlamaya çalışan bir eş..

siz pansiyonda kaldınız heralde iyiymiş o filmlerde oluyor kadına yardım eden eş modeli gerçi benim canım sözlüm öyle hakkını yemek istemem tabi evlenince değişmezse

siz pansiyonda kaldınız heralde iyiymiş o filmlerde oluyor kadına yardım eden eş modeli gerçi benim canım sözlüm öyle hakkını yemek istemem tabi evlenince değişmezse

Aparttaydık canım benim sözlümde yardım etti tabi salata yapmama çaylara havluları bile çıkıp o astı ama canım bunlar senin yaptıklarının binde biri olduğundan yine de kadınlar zorlanacak

Aparttaydık canım benim sözlümde yardım etti tabi salata yapmama çaylara havluları bile çıkıp o astı ama canım bunlar senin yaptıklarının binde biri olduğundan yine de kadınlar zorlanacak

ee tabi canım her şey kadının omuzlarında iş sadece salatayla bitse ama olsun onları yapmayan hödüklerde var şükretmeyi bilmek lzım

canım hepsi çok güzel dün bende bakmıştım bu siteye ama pahalı biraz yaa.. şimdi onlar alacak ya elbiseyi ayıp olur evde bi nişan için bu kadar paraya, kendim alsam neyse de

Son düzenleme:
canım hepsi çok güzel dün bende bakmıştım bu siteye ama pahalı biraz yaa.. şimdi onlar alacak ya elbiseyi ayıp olur evde bi nişan için bu kadar paraya, kendim alsam neyse de
ohooo canım alacak tabi ya evde olup olmaması farketmiyor şimdiden başlama buna ne ayıbı ya kaç kere nişanlanacaksınız ben nişanlığımı 1200 liraya aldım 400 lira da ayıp oluyosa hiçbişey almasınlar

onlar tabi bişey demezler de ben kendim kuruyorum :26: bu modeller evde nişan için uygun olur ama dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…